Ihan niinkuin säkin

Joka päivä pelkäät et löydän uuden niin kyllä mäkin että alat sen tai hänen kanssaan.
Kerro miksi se on niin vaikeaa?
5605
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Ei ole ketään toista.

2Äänestä

Kenen sen tai hänen kanssa? Kun ei ole ketään toista ollu koskaan.

Äänestä

Kun mies kaipaa pelkkää fyysistä puolta, ennen pitkää siihen kelpaa melkein kuka vaan nainen. Vaimon lisäksi siis.

Äänestä

Selvittäkää sotkunne! Kukaan järkevä halua tommoseen mukaan.

Äänestä

Parisuhde ei ole enää minua varten. Miehille seksi tärkeää, enkä halua enää ketään sellaista elämääni, joka haluaisi harrastaa seksiä kanssani! Yksin oleminen ei ole minulle ongelma, joten.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Joka päivä pelkäät et löydän uuden niin kyllä mäkin että alat sen tai hänen kanssaan.
Kerro miksi se on niin vaikeaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu