Täällä tapahtuu jotain erittäin

Kummallista. 🤨🤨🤨🤨🥴🥴🥴🥴
24487
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 24

Vanhimmat

En ole huomannut. Kerro lisää!

Äänestä
  • Kaikenlaisia tapahtumia. 🥴

    Äänestä

  • Anonyymi00002 kirjoitti:

    Kaikenlaisia tapahtumia. 🥴

    Liitänntuon hymiön aina yhteen mieheen johon olen rakastunut ja vaikka aika yllättävässä elämänkäänteessä ollaankon niin yllättyisin jos olisit hän

    Äänestä

  • Anonyymi00003 kirjoitti:

    Liitänntuon hymiön aina yhteen mieheen johon olen rakastunut ja vaikka aika yllättävässä elämänkäänteessä ollaankon niin yllättyisin jos olisit hän

    Nainen olen.

    Äänestä

Mitäköhän kummallista palstaäijä tarkoittaa?

1Äänestä

Päässäsi tapahtuu🙂

1Äänestä
  • Olin sanomassa ihan samaa

    -sivusta

    Äänestä

  • Anonyymi00008 kirjoitti:

    Olin sanomassa ihan samaa

    -sivusta

    Mutta kelle? Sivusta.

    Äänestä

Monta päivää ollu harhaisia juttuja ja haukkumisia. En käynyt täällä viikkoon. Nyt vain seurannut sivusta. On kyllä sairaita yksilöitä kun kuvittelevat jonkun tietyn ihmisen monien ilkeitten tekstien taakse. Minuakin mustamaalattu täällä useaan otteeseen vuosien varrella mutta ei jaksa kiinnostaa.

Äänestä

Huomattu on. 👀

Äänestä

Kyllä! Onneksi joku muukin alkaa sen viimein huomaamaan

Äänestä

Itseäni ihmetyttää miksi tästä on tullut jollekin joku leikki parisuhteen leikkimispaikka. Kyselellään ja keskustellaan sekä riidellään kuin oltaisiin jonkun kanssa henkilökohtaisesti tekemisissä. Erittäin ahdistavaa.

Äänestä
  • mitäpä luulet selviikkö nää

    Äänestä

  • Anonyymi00013 kirjoitti:

    mitäpä luulet selviikkö nää

    Mitkä pitäisi selvitä. Ongelmat joita ei edes ole olen.

    Äänestä

  • Anonyymi00015 kirjoitti:

    Mitkä pitäisi selvitä. Ongelmat joita ei edes ole olen.

    Olemassa siis ****

    Äänestä

  • Anonyymi00016 kirjoitti:

    Olemassa siis ****

    Nuo tuommoisia ajatustenlukutähtiä?

    Veikkaan Babu.

    Äänestä

  • Anonyymi00017 kirjoitti:

    Nuo tuommoisia ajatustenlukutähtiä?

    Veikkaan Babu.

    Ne oli kyllä vaan siks ettei viestiä poisteta liian lyhyeänä.

    Äänestä

  • ⚠️Kun palsta muuttuu parisuhdeleikiksi, ahdistus on taattu. Täällä ei oikeasti voi olla henkilökohtaisesti tekemisissä.

    Äänestä

tarantellojen työtä

Äänestä

No tule pois sieltä jos siellä niin kummallista on.

Äänestä

Totta. Tosi kummallista. Ei aina ihan pysy kärryillä mitä kaikkea.

1Äänestä

Palstan anonyymiteetti ei selvästi ole ollenkaan niin itsestäänselvä asia kuin palsta antaa ymmärtää. Mutta missä anonymiteetin tai sen rikkomisen rajat kulkevat, ei ole ollenkaan selvää. Moderaattorit jäljittävät henkilötiedot ja ilmeisesti kertovat löydöistä tuttavilleen, jos joitain meheviä juoruja löytävät.

Äänestä

Ei ole normaalia että kun anonyymillä foorumilla kirjoittaa jotain niin vaikutus on sama, kuin olisi kattojen päältä kaikelle kansalle jotain julistanut.

1Äänestä
  • Tai ei vaikutus vaan fiilis.

    1Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Kummallista. 🤨🤨🤨🤨🥴🥴🥴🥴

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu