Nim.Sidi

että, koska me taas tavataan Valkealan luonnossa?
Sinulla oli ihana tummanpunainen penis, jonka työnsit pakaroihini
Sinua ikävöiden Pekka sairaalasta!!
5695
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

älä teineille ehdottele aikuinen mies. jotain häpyä pitäis olla.

Äänestä

Pekka hyvä, pyydätkö että hoitajat tarkistavat lääkityksesi,se ei taida olla ihan kohillaan! Toivottavasti saat pian apua,koska tunnut voivan todella huonosti! Pikaista paranemista!

Äänestä

Kouvolalainen naiskauneus tiivistyy Sidissä...

Äänestä
  • Se on huh huh ja voi voi muuta se ei osaa sanoo

    Äänestä

  • Riina. kirjoitti:

    Se on huh huh ja voi voi muuta se ei osaa sanoo

    Kiva että sinäkin Riina taas kerran osallistut keskusteluun fiksulla tyylilläsi ;)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kysyisin... kirjoitti:

että, koska me taas tavataan Valkealan luonnossa?
Sinulla oli ihana tummanpunainen penis, jonka työnsit pakaroihini
Sinua ikävöiden Pekka sairaalasta!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu