Miten saada derbi kulkee 80kmh

Elikkäs oon ostamassa derbi drd:n ja mietin että mitenkä sais kulkee noin 80kmh 50cc.
3261
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Laita se auton lavalle niin kyllä kulkee.

Äänestä

Kysy poliisilta.

Äänestä

Kurit pois ja välejä pikkasen pidemmäks. Jos ei auta nii tietty viel kaasarin säätöö.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Elikkäs oon ostamassa derbi drd:n ja mietin että mitenkä sais kulkee noin 80kmh 50cc.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu