Vaimon suuret muutokset

Mä pyyhkäisin viime vuonna vaimon peräsilmää kosteuspyyhkeellä, se käynnisti jonkun prosessin, koska nyt vaimon peräsilmä on aina valkoinen eikä ruskea
12190
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Lhyllllll

Äänestä

Uppppppp

Äänestä

Upppppppp

Äänestä

Uuuuuuuppppppo

Äänestä

Uuuuuuuppppppppp

Äänestä

Uppppoooooo

Äänestä

Uuuuuuuppppppppppp

Äänestä

Uuuuuppppppppopo

Äänestä

Hakkaa päätäs seinään tuomo

Äänestä

Upppppo

Äänestä

Uuuuuuuupppppppp

Äänestä

Upooooo

Äänestä

Ketjusta on poistettu 7 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Mä pyyhkäisin viime vuonna vaimon peräsilmää kosteuspyyhkeellä, se käynnisti jonkun prosessin, koska nyt vaimon peräsilmä on aina valkoinen eikä ruskea

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu