Ei teidän silmät kestä edes peiliin katsomista :)
Kiusaajille.
Anonyymi-ap
2129
4Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
No peili ei kestä särkyy järkytyksestä kun ovat niin rumia ne kiusaajat. Ainahan se on näin, että rumuus ja tyhmyys kuuluu yhteen naamaan.
Eikös muuten olekin mielenkiintoista kun maailmalla kaikkialla tehty noita älykkyystestejä niin kauniit on olleet siellä älykkyyden huippulukemissa ja rumat siellä pohjalukemissa. Eli raskausaikana menny kaikki hyvin putkeen kun äly sekä ulkonäkö priimaa ja sitten pohjasakilla ei niin hyvin ja lopputulos näkyvissä ja muutoin havaittavissa. Ei oo muuta kiinnostavaa kuin muiden kiusaaminen kun eivät mitään fiksua tekemistä pysty keksimään. Reppanat!!
Kokemuksesta voinen sanoa että monet kiusaajat ovat olleet komeita/kauniita ja etuoikeutettuja/hyvästä perheestä. Ylimielisinä ajattelevat olevansa parempia kuin muut ja täten oikeuttavat kiusaamisen.