Mitä uutta luin äsken emeritusprofessorilta?
Länsi on hyvä ja Itä on paha?
Missä professori itse elää maan kartalla?
Hevonkusessako? Ja mitä opettaa?
Viranhaltija on aina perseennuolija.
Siksi koulutus on aina oikeistolainen.
Matti Isohanni on itse vanha mies, joka tietää paljon.
Vanha mies ei ole tyytyväinen toisiin vanhoihin miehiin.
Kyse voi olla psykologiasta, joka on huora itsessään.
Psykologian professorilta ei siten voi miehisyyttä odottaa.
Hän on kaikista isoin huorapää, sivistyneen painokkaasti.
Vanha hetero malli ei sovi psykologille mutta Lännen samansukupuolisuus on parempi.
Tarkoittaa, että Isohannin pitää vain jakaa persettä kenelle miehelle lupautuu
ja palvella perseellään Donald Trumpia ja Adolf Hitleriä.
Professorikin voi olla perseennuolija homo Oulusta
Anonyymi-ap
2
116
Vastaukset
- Anonyymi
Olisi Isohanni iloinen, että miehet ovat vallassa.
Miksi kritisoida itseään, jos ei tahdo yhtä pahan akan näkevän vallassa ja nussia miestä perseeseen kuten on edistänytkin.
Mutta ongelma onkin vanhoissa miehissä, jotka ovat ajasta jäljessä.
Antavat vallan edelleen vain naisille kun eivät ymmärrä mitä sen jälkeen tapahtuu.- Anonyymi
Emeritusprofessori ei tajunnut, että antamalla kaiken vallan naisille, hän itse joutuu nussimaan miehiä, ei naisia, koska ämmät eivät pillua jaa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Eli persujen rääkyminen Marinin hallituksen velanotosta oli sitä itseään
"Valtiovarainministeriön mukaan Marinin hallitus lisäsi valtion pysyviä menoja 3 miljardia eikä 11 miljardia euroa." El746354MTV3 - Auerin poika todistaa videolla, miten Anneli pahoinpiteli lapsia!
Kello 10.04 – Ainakin kerran viikossa se löi. Löi muitakin sisaruksia, mutta ei isosiskoa. Nuorinta siskoa en ole nähny415418Orpon hallitus paskoi kaikki hommat
ja "yllätäen" ilmestyi raportti Marinin hallituksen tuhlailusta, raportti tuli kuin TILAUKSESTA.624279NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu
narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun734142Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois
Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja673901Mikä piirre kaivatussa on sinulle se juttu?
Tunnetko kaivattuasi vai onko hän haavekuva, jota et edes tunne? Joskus tää asia ei ole niin selvää.761237- 3281105
- 601060
Onko kaivattusi muuttunut sinä aikana
Kun olet hänet tuntenut? Jos, mihin suuntaan? Mistä epäilet muuttumisen johtuneen?32880Toivotko, että
Toivotko, että hän yrittäisi jutella sinulle? Vai toivotko, että itse voisit mennä juttelemaan?62831