Mitä rappiotubettaja suosittelisitte? Saa olla muutakin kuin pelkkää dokaamista.
Älkää pottukoiraa danoko, masentava tyyppi., luultavasti keskiluokkainen oikeasti. Ennen teki hyviä chilinsyöntivideoita.
Omat suosikkini (useat jo lopettaneet): Pasi Jaakkola, pasiradio (muutakin kuin dokaamista), Jori1962 (tai sinne päin, onko muuten oikeasti noin vanha), ja Keijo Keripukki tietysti. Joku Mattilakin oli hyvä, oli välillä syvällistä juttua.
Rappiotubettajat
6
709
Vastaukset 6
- Anonyymi
Pirkka ukko on dokaillut vuoden putkeen ympäri Eurooppaa, ilman omaa rahaa tietenkin.
- Anonyymi
Kylmis on niitä tosi harvoja, joilla ei ole Mikrokefaliaa, joka on myös suurimmalla osalla muslimeista. Loisivat, riehuvat ja raiskaavat.
- Anonyymi
Tontsat ja muut kuuluvat loisiviin rottaihmisiin:
https://fi.wikipedia.org/wiki/Rottaihmiset- Anonyymi
Niilo22 on kuuluisin rottaihminen.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Niilo22 on kuuluisin rottaihminen.
Pasi Viheraho ja Tontsa omaavat myös tosi pienet aivot, rottaihmisiä nekin. Se on muuten valheellinen urbaanilegenda, että ihminen muka käyttäisi vain 10% aivoistaan. Täysin hölyn pölyä ja todistettu moneen kertaan, mutta uskomus on vain pinttynyt päähämme.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Pyhäjärvi syvällä kusessa
Pyhäjärvi ei tule selviämään millään tästä alhosta. Ollaan aivan liian syvällä. https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/pyha1371483- 1481081
Miten voi sinun
tunteet yhtäkkiä kuolla kuin napista painamalla? Et enää vilkaisekaan minuun päin vaan jos vahingossa näet minut käännät69926- 68733
Miksi naiset haluavat itseään vanhemman kumppanin? Vai haluavatko?
Tuolla toisessa ketjussa tuli esille tämä kysymys ja se on mielestäni hyvä kysymys. Kiitos scrg:lle tämän kysymyksen esi250726PYHÄJÄRVEN KAUPUNKI VALTIOVARAINMINESTERIÖN ARVIOINTIMENETTELYYN..TE
...siinä se nyt on, mitä tässä enää vikistään. Uutiset Yle, 14.8. Klo 20.30, ei tunnu mukavalta.56723- 37609
Missä vaiheessa
Unohdit minut? Onko sinulla oikeasti mies jota rakastat? Tiedän että möhlin ja odotin liikaa. Ei tarvitse vastata jos et33561Ernest Lawson rehellisenä vaikeasta TTK-tilanteesta: "Vain harvan ja valitun henkilön tiedossa"
Tanssii Tähtien Kanssa tulee syksyn iloksi ja tiedossa on suosikkisarjan 19. kausi. Tulevalla kaudella nähdään iso uudi7561- 39537