TILATKAA UUS KANAVA

KUHAMARTTI ! ON KALASTAJA
7232
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

On Väinön ikäne tuo mies .Oon pari kuukautta seurannut hänen videoita. Eli 90v käyvä ja noin hyväs kunnossa.

Äänestä

Tuohan on nuoremman näköne kun mehtaman .

Äänestä

Tylsiä videoita.

Äänestä
  • Nämä kuhamattin viteot sopii vanhemmille kiikkustuolissa istujille.

    Mutta Tilatkaa MetsaMan, siinä on mukavaa meininkiä ja asiapitoista sisältöäkin. Tuttu TV:stä.

    Äänestä

Poika jankkaa kameralle joutavia mutta jaksaako isä enää taustalla urahdella, kepillä lattiaa koputella ja työntekoon hoputella.

Äänestä
  • Ai kuhamartti? Eikös se ole jo ikämiehiä

    Äänestä

  • Anonyymi00009 kirjoitti:

    Ai kuhamartti? Eikös se ole jo ikämiehiä

    Kyllä se on

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

KUHAMARTTI ! ON KALASTAJA

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu