Syviä tunteita mua kohtaan?
Vieläkö sulla on
Anonyymi-ap
24649
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 24
Vanhimmat
Häntä kohtaan kyllä ❤️ en tiedä kuka sinä olet
No tietenkin on ❤️ jos ymmärrät mitä oikea rakastuminen on. Katoaako se lopulta ikinä…
Siksi olen varattu?
Ei se tarkoita että on rakkautta? Vaikka olen varattu. Sen tietää kun se on.
En ole varma, en osaa sukeltaa.
Noo tällä sorsalla on.
En jotenkin pysty enää uskomaan että hän minua kaipaisi. Yritän siis olla ajatelematta asiaa. On mulla tunteita häntä kohtaan ei ne varmaan koskaan häviä kokonaan.
Samoin minäkin ajattelen, ettei ne syvät tunteet häviä koskaan kokonaan...
Kyllä, ihastumisen tunteita jotka ei katoa vaikka en saa vastakaikua sulta 💔
Vieläkin sua,kun sanoin rakastan elämää,tarkoitin sua.
Joo mutta häntä. Ei aloittajaa.
Minulla on syviä tunteita sinuun. Ja joskus tuntuu että joillakin väärillä ihmisillä on minuun niin syviä tunteita että ...Mutta tiedäthän mun mielikuvituksen , jolla ei ole mitään rajaa🙄🙄No mutta nähdään ja soitellaan ja voi hyvin ja onkohan siellä jo lunta ? Muista käydä kaupassa,myös kirjastossa sekä leipomossa huomenna. Laitan listan myöhemmin kauppatavaroista ja niistä kirjoista jotka kannattaa lukea.
Vieläkin on.
Juna meni jo
Kenellä ketä kohtaan jännä juttu sinällään vaikka rakastan lapsianikin en silti anna itseni tuntea liian syvästi miksi eipä moni uskokkaan kuinka jo pelkästään pelko menettää lapsensa sattuu tämän vanhempaa
Ikuisesti
On, ellei ole käynyt niin, että menikin jo eteenpäin, vaikka esittää muuta. Palstaan luota tippaakaan ja näihin sekoitusjuttuihin.
no en minä mitään tunne kun ei ole mitään eikä ketään enää
Kyllä. Ei mun tunteet oo kertakäyttökamaa.
Miehelle.
Ei kai ne minnekään ole menossa. Olisihan se kiva pystyä järkeilemään tunteet pois pakkien jälkeen, mutta ainakin voin antaa hänen olla rauhassa ja diilata tunteiden kanssa yksin.
Hieman, vaikka ajattelin kun hän hengitti kohti, että siinä oli jonkinlaista keijutar taikaa, ja tunsin kuinka leijuin ilmassa hetkisen.
https://www.youtube.com/watch?v=0PDFFaiKOl4&list=RD0PDFFaiKOl4&start_radio=1
J-naiseen, kyllä.
Omasta puolesta voin kertoa, ettei minulla ole ollut syviä tunteita ketään kohtaan aikoinaan tapahtuneenn eroni jälkeen! Hetkellisiä ihastumisia oli, mutta koska pidän paljon yksin olemisesta, en ole kokenut mitään tarvetta rakastua.
en tunne mitään oikeesti. haluisin tappaa itteni mutten viitti