aivan päivänselvää, että sinua rakastan. Huomasitko sinä sen?
Onhan se nyt
Anonyymi-ap
18415
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 18
Vanhimmat
On huomattu ja kaikesta päätellen niin on moni muukin. Meinaatko rakkaani kauankin jatkaa tätä kissahiirileikkiä vai ojennanko jo sulle ne tämän suhteen housut?
Ihan oikeasti on vaikea sanoa kuka haluaisi ojentaa minulle housut, kun ei tiedä onko se vitsi vai totta hitsi vie.
M nainen täällä. Rakastan sinua
❤️
Ei ole kukaan tullut kertomaan että edes tykkäisi minusta☹️kaikki vaan tuntuu vihaavan ja minä väistän ettei osuisi. Pelkään aika paljon
Minä haluaisin olla vain nainen 🤗💜
Kyllä huomasin. Aina kun katseemme kohtaa, niin ei jää mikään epäselväksi. Näen sen silmistäsi, niin kuin sinäkin minun.
Olisi mukava ajatella, että olet hän. Et tiedä kuinka paljon tahdon lähellesi. Tai ehkä senkin huomaa...
Minusta tuntuu samalta, haluan vain sinun lähelle, en haluaisi koskaan poistua viereltäsi.
Jaa riippuu ketä tarkoitat mu veikkaisin ettei hän sitä tajunnut vaikka olisi huomannutkin
https://youtube.com/shorts/n71vOoXaPrQ?si=XT4pQeDlk10tjpKU
Kuinka osoitetaan että toista rakastaa edes
Kyllä. On mukavaa vaihtaa katseita, mutta siltikin kaikki on niin kuvittelun tasolla ettei katseista mitenkään voi vetää johtopäätöksiä kiinnostuksen tasosta. Vielä hankalammaksi asian tekee se jos on useampi kiinnostuneena katseleva. Katseet eivät siinä vaiheessa vaan riitä vaan suora kontakti.
Toisille se suora kontaktikaan, ei ole riittävän selkeä.
Riippuen miten se tehdään. Face to face +-50 cm voisi olla riittävän selkeä ja ehkä sanoakin jotain. Myönnän etten ole ollut tuossa hyvä johtuen valtavasta epätietoisuudesta.
Meinasitko montakin vuotta netissä kirjoitella?
Päivän selvää? Päivä selvänä?
Eikö se ollutkaan pelkkää kuvitelmaa?
Ainakin minun tunteet häntä kohtaan on hyvin vahvat. En usko, että voi saada väärää käsitystä.
Hakkaaminen ei ole rakkautta.
Hakkaapäätäseinääntuomo.