Jos Puohitie on oikeasti tyhjentynyt?
- kyrsii Kylmiksen poistuminen
Mihin nyt voi tehdä ovihyökkäyksen?
6
239
Vastaukset
- Anonyymi
Koita omaan perceeseesi, löydät sieltä aivosi.
- Anonyymi
Muslimi-veljeskunta yrittää selvittää Kylmiksen nykyistä olinpaikkaa, mutta hankalaksi sen tekee se, että se vaihtelee.
Ole yhteydessä muslimeihin, he haluan leikata tyypin pään irti, koska on puhunut islamista negatiiviseen sävyyn.
-Yksi teoria - Anonyymi
Kylmis sai häädön, koska Keijolla ei ollut enää varaa maksaa vuokraa. Lisäksi isot laskut perään, jotka tottakai meni suoraan ulosotto-velkoihinsa.
-faktaa vanhoista vakioista- Anonyymi
Eikö Kela maksa noissa kämpissä asuvien vuokrat tuilla?
Onko Keijo siis asunnoton? - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Eikö Kela maksa noissa kämpissä asuvien vuokrat tuilla?
Onko Keijo siis asunnoton?Ainoastaan kohtuulliseksi katsotun osuuden, loput lähtee perusosasta.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1195453
Kalasataman talossa lienee rakennusvirhe
Ei pitäisi olla mahdollista parvekkeen kautta tulipalon kiivetä katolle saakka kuin korkeintaan ylimmästä kerroksesta.2762206- 921783
Kristillinen Kaste on syntisten kaste, ei itsensä uskoviksi julistaneiden kaste
Raamatun mukaan vain syntisyyden vuoksi kastetut saavat kasteen hyödyn, syntien anteeksisaamisen ja Pyhän Hengen lahjan2401220Venäjä teki mahtavan iskun Kiovaan?
Miksi Ukraina ei kykene tekemään Moskovaan yhtä mahtavia iskuja.3411197Kaipaatko nainen
Semmoista tosi hankalaa ja arkaa miestä? Pitäisitkö hänet aina omanasi jos saisit hänet? Miten huomioisit hänen herkkyyd1051130Nojatuoli !
Uutta kehiin, kun edellinen pikavauhtia täyttyi, pitäisikö kiittää näitä asian jouduttaneita? Pilvet leijaa, sadetta en1531126- 501119
- 1141108
Toivotko koskaan mies...
Että nähtäis ja aloitettais alusta, puhtaalta pöydältä tutustuminen. Olit oikeassa ei me kunnolla tunnettu. Olin hölmö.871074