Venäjän Kansalla Valta

Venäjä alkaa hyvittää naapurimaille sota ja valloitus Tuhoja
Kerrankin jotain oikeaa
Venäjän Kansa Lopettakaa Sota Marssikaa moskovaan ja Pietariin 200.000ihmistä jos Ei riitä niin Miljoona
Valta on Teillä.
4276
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kansa luottaa johtajiinsa kuten on aikaisemminkin tapahtunut.

Äänestä

Uusi Stalin ja vieläkin juonikkaampi, venäjä synnyttää näitä.

Äänestä

Venäjä ei muutu kansalla. Romanovin suku pitäisi rauhaa yllä, kuten muissakin kuninkaallisissa maissa. Kansa tuli ja saatiin Neuvostoliitto

Äänestä
  • Milloin Venäjä olikaan kuningaskunta?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Venäjä alkaa hyvittää naapurimaille sota ja valloitus Tuhoja
Kerrankin jotain oikeaa
Venäjän Kansa Lopettakaa Sota Marssikaa moskovaan ja Pietariin 200.000ihmistä jos Ei riitä niin Miljoona
Valta on Teillä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu