Oikeasti ja uskon. En sano pottuiluna.
Kuulin jutun että olet nainen lesbo
Anonyymi-ap
43564
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 43
Vanhimmat
Höpötystä.
Mihinkä näiden juttujen pitäisi vaikuttaa....
Vanha juoru, joka ei pidä paikkaansa. Hetero mikä hetero eikä tarvetta edes yrittää kokeilla lesbosuhdetta.
Moni nainen väittää olevansa lesbo jos mies tarpeeksi vastenmielinen.
Ehkä silloin nuorena joo kun koki että niitten tunteilla on väliä. Siihen perustuu myös säpis, ihan liian ysäriä
Eli- väännetään rautalangasta- nuorena saattais vaikka sortua tohon mainittuun idealismiin. Hönöille omasta älyllisestä kapasiteetistaan aivan liikoja luulevalle on nk avattava kaikki erikseen, ettei vaan jää ns sijaa ymmärtää väärin
Olin ysärillä lapsi. Ja tämähän oli vitsi. 😳
No oli kyllä hehkeä aloitus palstasetä
Jos ei ole edes nainen,leikkii vaan naisena!ketään ei kannata juorujen perusteella tuomitaan,jos niikseen tulee,voihan oi sukupuoli asiat tarkistaa tuollaterveydenhuollossa!
Joo hauska trolli taas. 👌😂😂 Yritys kohdillaan.
En mä hetero oo, sanotaanko nyt vaikka näin
Ei haittaa jos näin ajattelet. Pidän siitä ettei ihmiset tiedä mitä olen. Monet lesbotkin mua luulee vähintään bi: ksi. En korjaa, että oikeesti oon hetero.
Se nuori tyttö on lesbo
Aloittaja! Juurihan olit "kuullut" aloituksessasi, että joku on homo???
Trolli jauhaa samaa kaavaa.
Juu niin olen, eli voit pysyä kaukana.
Voithan sinä alkaa transvestiitksi niin voitte olla lesboina kavereita.
Kyllä ne lesbotkin kuulemma dildon kanssa harrastaa seksiä vaikka muuta väittävät.
Kuvittelet naisten käyttävän, mut taidatkin mies tykätä noista leluista enemmänkin ja käytät niitä itse.
Totta, ootko säki 😘
Lämmitettävä kahden sormen -dildo toisi sellaisen autenttisen kokemuksen mielikuvissa varmasti parhaiten.....
Tyhjänpäiväiset ihmiset juoruilevat. Lesbona olisi kyllä cool olla, jos olisi sellainen.
Mielestäni on cool toteuttaa juuri sitä seksuaalista identiteettiä, jota on.
Juuri niin tarkoitinkin. Aloituksessahan maalitettiin tuolla lesboudella, mikä on alkeellista. On myös cool olla hetero.
Naiselle on usein turvallisempaa olla määrittelemätön suuntautumisestaan. Voi aina vedota olevansa naisiin päin, jos väärät tyypit käy lähestymään.
Sivusta
Ja jos naiset käy liikaa päälle, niin toisinpäin.
Olihan tuo vitsi? Eiköhän niistä ahdistelijoista pääse ihan rehellisyydelläkin eroon ☺️
Asia ei ole noin yksinkertainen .Ihmiset on herkkiä eikä niitä aina halua loukata.
Valehteleminen on pahin loukkaus kelle tahansa.
Tai eivät usko, jos sanoo olevansa hetero vaan edelleen yrittävät, josko naiset kuitenkin kiinnostaisivat. Silloin ei ole enää kyse siitä loukkaako vaan mennään jo ahdistelun puolelle.
Ihmiset voisivat opetella vetämään rajat. Minä olen sen opetellut, kassajonossakaan ei kukaan tule metriä lähemmäksi minua.
Ei se ole valehtelua, jos antaa ihmisten olettaa, mitä olettavat. Vastaan kyllä kysyttäessä rehellisesti.
"Naiselle on usein turvallisempaa olla määrittelemätön suuntautumisestaan. Voi aina vedota olevansa naisiin päin, jos väärät tyypit käy lähestymään.
Sivusta"
Valehtelua
No voi voi, onpa herkkää. Eikö sua koskaan ole kukaan yrittänyt iskeä? Ymmärrän sen, paha mielihän siitä tulee.
Toi yks on myös kimppamuija. Useampaa ottaa ja #kiltti äiti-ihminen. Joka viikko uusi tuntematon äijä hoitelee.
Niin olenkin, mitä sitten?
En oo lesbokasn
En huoli enää ketään mun elämään
En miestä enkä naista ...
Rajat on tullu vastaan !
Naiselta
se melkeen kalju naine on bi
Nämä sinun svengaavat kuulin luotettavalta taholta- provot saattaisi olla aloittajaäijä jopa jossain määrin tenhoavia, jos aiheet ei olisi näin tavattoman lapsellisia. Kuulin, että olet lesbo iih hih hii mikä uberslandeeraus
Mitä väliä sillä on?
Ainakin kun pitäisi noin rumasta miehestä viehättyä.
voit pitää minä haluat
Lapsellinen oot, paljonko oli ikää?
Olen hetero ja tarvitsen isomunaisen miehen!
M- nainen