Jos tekee hidasta kuolemaa

Niin eikö olisi ihan sama silloin vaikka t*ppaa itsensä?
9254
2Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

On se joo

Äänestä
  • Mä ainaki etsin itselleni aktiivisesti viimeistä rauhallista leposijaa mut ei täs maailmas oikein ole sellaista paikkaa

    Äänestä

Ei.

Äänestä

Olipa tyhmä aloitus!

Äänestä

Jeesus antoi syntimme anteeksi ..Mutta kukas oli säveltäjä... Perkele vai Piru

Äänestä
  • Eikun Jeesus SOVITTI syntimme, mutta kuka oli säveltäjä.

    Äänestä

Ei.

Äänestä

Kaikkihan me tavallaan tehdään hidasta kuolemaa.
Jotkut vaan nauttii matkalla enemmän kuin toiset ja pysyy terveempinä melkein loppuun asti.

1Äänestä
  • Samaa mieltä, tunnetusti elämästä ei selviä hengissä.

    1Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Niin eikö olisi ihan sama silloin vaikka t*ppaa itsensä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu