Lähesty rehellisenä ja sydän auki niin teen samoin. Rakastan sua.
En hyväksy tuollaista enää
Anonyymi-ap
47651
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 47
Vanhimmat
"Rakastan sinua"
En usko että teet samoin.
Sitten voi jäädä miettimään loppuelämäkseen että mitä jos...
Olen miettinyt tässä muutenkin monta vuotta....
Ei ole vuosista kyse..
Ompas sivusta. Mutta en kommentoi, Annan muiden nyt kirjoitella ja lueskelen vain huvituner kun toi yks luu kaikkia palstalla minuksi
Naiselta
Kiitos vaan fasilitoinnista näille, palstasetä. Eräältä naiselta peukku
Voisitte kasvaa aikuisiksi ja ulos tosta obsessiosta is insane de facto
Ei tarvi pelätä, että lähestyisin sinua.
Taidan jättää väliin. Mun sydämessä oo enää mitää rikottavaa jäljellä sun jälkeen.
Et ole välttämättä ainut.
Meillä rikkominen ollut vastavuoroista.. Vain toinen koskaan pahoitellut tosin.
Meillä ei oo kumpikaan pahoitellut mitään. Luulen että lopultakin romahtaisin lopullisesti jos sitä pitää alkaa läpi käymään.
Tämä. Ehkä joskus pitääkin erota teoin eikö niinkään sanoin. Niinku rakastaakkin
Sivusta.
Enkö muka ole lähestynyt? Naiselta
Rakastan häntä suht vtusti ja siksi olen aina ollut niin mustasukkainen ja oikea paholainen. Olisi voinut näin jälkikäteen ajateltuna olla pikkusen neutraalimpi mutta mulla se on joko tai ollut yleensä kaikessa.Eikä kukaan muu saa mussa lopulta aikaan sitä. Joo ehkä se meni yli ja ehkä olikin sitten vaan parempi että kaikki meni lopulta aivan päin hel**^*. Jälellä on vaan se tyhjyys. Ja suru. Kukaan ei voi tuoda mulle sitä mitä meillä oli.Toki voin leikkiä mukana jonkun randomin kanssa mutta sehän on hänen hyväksikäyttöä niin en mä jaksa sitten mitään ollenkaan olkoot
Noin paljonko sä suutuit että lähdin sieltä?
ohi
Se turha mustasukkaisuus saa mut todella pelkäämään sua. Tulee oikeasti kauhureaktio.
Sivusta
Millainen on kauhureaktio?
Pienennän itseäni ja yritän olla kuin en olisikaan. Välttelen, piileskelen, mietin vain nukkumaan menoa tai pakenemista esim. ulkomaille. En odota enkä yritä mitään. Kaikki on kuin jäässä, jähmeää ja hidasta.
Niin ja humala on nukkumisen lisäksi ainos helpotus.
Itsekkäästi puhut ja elämässä liiallinen” kaikki tai ei mitään ” ei ole reilua ja tervettä käytöstä.
ohi
No vaikka tämä tällainen mitä palstasetä esim ihan sinua varten virittelee tässä yksin kirjoittelussaan. Sitä on monologi😉
Sulle ei tötsyt vissii mies sitten sovi? Joilla sekoaa nuppi just siitä. Jos nopeisiin päin
Mää en kyllä palstasetä tästä monologisi osiosta sanaakaan tajunnu, mutta joku näki sateenkaaren tms
Kyllä mä sun huomasin. Minä kohtasin sun.
Miten menee?
https://m.youtube.com/watch?v=tSRYvYN1ayw
Voin kirjoittaa, että minä en tule lähestymään millään tavalla enää. Ei sydän ole tehty kestämään mitä tahansa.
Se varmaan ihan hyvä päätös
Yritin kyllä.
Milloin ja miten?
Suoraan, hän tietää.
Anteeksi, en ollut kunnossa.
Saat tietenkin. Toivottavasti voit nyt paremmin? En minäkään sitä kovin fiksusti tehnyt. Anteeksi.
Avaa mielesi
Freeee your miiiind
Nii on rennon ja lupsakan oloista poppoota
Juttelen vain kiinnostaville naisille. Jos nämä naiset eivät juttele oikein takaisin ja en näe mitään kiinnostukseen viittaavaa heistä, niin en vaivaudu millekkään.
Jos kukaan ei ikinä lähesty sinua, niin kannattaa katsoa peiliin että minkälaista käytöstä näytät toiselle. Harvat lähestyy sellaisia, kenestä ei huomaa mitään kiinnostukseen viittaavaa.
Miksi sulle pitää suorittaa rakkautta eikä saa vain rakastaa?
Tuo reisimies on dille. Pue minihame ja ole kuin Paige.
Se on siveetöntä näillä leveysasteilla, polvet tulee peittää ettei lähetä väärää signaalia. Vttuilen
Helposti ei tätä sydäntä anneta toisten riepoteltavaksi. Leikkikää keskenänne tuntettomat pskat p*nojenne kanssa.
Joo, se ainakaa kuulu mulle, aika ns harvinaista varmaan, emt
Olet saanut minulta monet mahdollisuudet tajusin nyt ettet muutu olet lapsellinen aivoiltasi etkä muutu
Mitää oikeita mahdollisuuksia ei ollut. Johdit vain harhaan.
joku järkyttävä sanonra heti alluluksi:; saatanan mulkun-penikka, miki ainä nainen minua jahr
jos minuun tutustuu, ei kannata tieräliikkaa aisioita
Sulla siis palstasetä oli nousut ja tuli mieleen jotain mikä oli pakko kirjata