Luulin olevan cucold (osa I)

Anonyymi-ap

- Kulta, se on aivan normaalia!
- Ei ole. Ei varmasti ole. En ole kenenkään kuullut tekevän niin.
- Hei, se on seksuaalisuutta, twistiä, ymmärrätkö. Minä rakastan sinua, mutta meidän pitää käyttää mielikuvitusta. Muuten seksielmä sammuu. Haluatko sitä?
- Miksi sammuisi? Nora sanoo ja tulee luokseni. Kietoo tyttömäiset kätensä kaulaani ja painautuu syvään suudelmaan, joka saa veitikkani heti jäykistymään.
Mutta olen saanut tämän päähäni kuin pakkomielteeksi ja vaikka osa minua haluaisi vain hyväillä ja riisua tytön palaan tähän kuin riivattu.
Äkkiä Nora vakavoituu ja katsoo minua kuin surullisesti.
- Hyvä on. Jos todella haluat tätä.
Menen tytön luo ja otan hänet syliini. Kaluni jäykistyy. Hän suostui!

Sovimme menevämme hotelliin.

Mies on juuri sellainen kuin olin odottanutkin. Lihaksikas ja rasvaton, musta kuin ebenbuu. Kättelin miestä ja laitoin käteni hänen olkapäälleen. Olka oli kuin kiveä. Ihmeellinen.

Mies ja Nora kättelivät myös. Nora oli pieni (Nora on hyvin petite, vain 145 cm ja 38 kg). Mies näytti kolme kertaa isommalta.

Mies vilkaisi minua. Nyökkäsin.

Mies alkoi painoi Noran polvilleen eteensä ja kuin Darth Vaderin voimalla tilaan tuli tunne, että Noran täytyy alkaa aukomaan miehen housuja. Löysissä collage housuissa pullotti lihaisen näköinen mötikkä.

Nora aukoi miehen vyötärön nauhan ja alkoi vetää housuja alaspäin. Esiin tuli boxerit. Mies katsoi ylhäältä alas Noraa ja Nora alkoi siirtää boxereiden kaulusta alaspäin.

Esiin tuli ensin kalun varsi, paksu ja suonikas. Ja kohta koko kalu oli esillä. Se ei ollut vielä täysin jäykkä mutta herran jumala kuinka iso se oli.

Mies käytti taas Darth Vaderin voimaansa ja Nora otti kalun käteensä, tai oikeastaan kohotti kalun vartta. Tytön käsi ei mahtunut kalun ympäri.

Tyttöni alkoi lypsää kalua, joka alkoi ottaa eteen. Mies työnsi kalun Noran suuhun.

Nora aukaisi suuta kuin linnunpoika ja sai juuri ja juuri paksun terskan suuhunsa. Tyttö raukka yökkäsi heti. Mies pani toistuvasti kalun tytön suuhun ja hetken päästä kalua meni suuhun jonkin verran (minun kaluni Nora mahdutti suuhunsa miltei kokonaan).

Mies nosti Noran ylös. Nora riisuuntui.

Kun Nora oli alasti (pienet kiinteät rinnat uhmakkaasti pystyssä) nappasi mies samalla tyttöä reisistä ja nostatti hänet syliinsä. Nora kietoi jalkansa miehen vatsan ympärille. Mies oli kuin terksinen horjumaton palkki, jonka ympärillä tyttöni valkoiset jalat olivat. Tyttöni laski katseensa rintoihinsa ja mies alkoi hamuta niitä huulillaan. Samalla huomasin, että tyttöni häpy oli jo miehen vatsaa vasten ikävällä tavalla.

Mies suuteli Noraa. En ymmärtänyt miksi Nora vastasi suudelmaan noin. Se oli mielestäni aivan tarpeetonta.

Miehen kalu seisoi tanassa tullen esiin Noran harallaan olevien reisien alta.

Mies ojensi irrotti toisen kätensä tytöstä ja ojensi sen kohti minua kämmen ylöspäin. Nyt tunsin että voima vaikutti minuun. Mies silmäisi pöydälle laittamaansa liukastetta.

Otin liukasteen ja tursotin sitä miehen käteen. Mies vei kätensä suoraan tyttöni hävylle täysi hävyttömästi ja levitti ainetta huolellisesti jonnekin sinne. Nora antoi sen tapahtua, roikkui vain miehen kaulassa. Mies ojensi taas kättään. Tursotin ainetta. Mies levitteli aineen mahtaan kalunsa ympärille. Aavistelin jo pahaa.

Mies kohotti tyttöä korkeammalle ja asetti toisella kätensä kaluaan jonnekin sinne missä tyttöni sirot reidet yhtyivät.

Ilmeisesti paikka oli oikea, koska näytti että kalu olisi mennyt jo osittain sisään. Toivoin että Nora jaksaisi kannatella nyt itseään. Mutta painovoima oli vääjäämätön ja näytti että tyttö valui koko ajan alemmas kalun painautuessa samalla koko ajan syvemmälle häneen. Se näytti pahalta, mutta Noran ilmeestä päätellen se ei tehnyt erityisen kipeää.

Hypähdin parin sivulle ja yritin käsittää, minne kalun tytössäni oikein painui? Osuiko se selkään vai napaan. Ehkä sinne jonnekin välille. Naisen anatomian ihmeellisiin loukkoihin.

Mies kohotti tyttöä ylöspäin ja antoi pepun laskeutua taas alaspäin. Tämä toistui monta kertaa. Kalu sousi tytössä suurena ja kiiltelevänä.

Mies tarttui tyttöä lantiosta ja painoi häntä alaspäin. Ai, ai, ai. Kalua ei enää näkynyt ulkona missään.

Yritin tavoittaa Noran katsetta mutta hän ei antautunut katsekontaktiin. Taivutti vain ylävartaloaan ja päätään taaksepäin.

Mies nakkasi tytön tarpeettoman rajusti hotellihuoneen king size -pedille. Noran silmät välähtivät suuttumuksesta ja leikistä.

Mies nappasi pari tyynyä ja käänsi tytön niiden päälle vatsalleen niin että tyttöni vaaleanpunainen häpy jäi juuri pahasti mieheen päin suunnatuksi. Mies asettautui tytön päälle ja ohjasi kalunsa armottomasti häpyyn.

Mies oli kuin punnerrusasennossa. Teräksenlujan vartalon lihakset jännittyivät kun mies liikutteli itseään ja pani siinä tyttöäni perseeseen. Otin lyhyen videon tuosta. Tajusin että oltiin jo oltu hyvin syvällä. Olin jo kuulevani tyttöni peppulihojen massahtelevan miehen nivusia vasten.

1

1606

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Kansalla on oikeus tietää miksi persut pettävät

        Koko kulunut hallituskausi on kysytty persuilta, minkä vuoksi he ovat pettäneet käytännössä jokaisen vaalilupauksen, ain
        Maailman menoa
        82
        7671
      2. Venäjän armeijan evp-upseeri: Armeija surkeassa tilassa, jonka läpäisee kaiken kattava

        valehtelu. Venäläiset alkaneet pohtia julkisesti maan todellisia tappioita. Z-bloggari ja 3. luokan kapteeni (evp.) Mak
        Maailman menoa
        129
        3059
      3. Minkälaisen viestin

        Laittaisit ikävöinnin kohteelle, jos rohkenisit?
        Ikävä
        156
        1923
      4. Kansalla on oikeus tietää mikä on SDP:n talousohjelma jolla maan talous

        saadaan nousuun? Miksi puolue piilottelee sitä, vai eikö sitä ole? Tähän asti olemme vaan saaneet kuulla hallituksen ha
        Maailman menoa
        74
        1731
      5. Ammattiliitto 900 euroa/vuosi - Työttömyyskassa 72 euroa/vuosi

        Ammattiliitosta eroamalla voi säästää jopa 800 euroa vuodessa. Mitä enemmän tienaat, sitä enemmän maksat liitolle. Esim
        Maailman menoa
        131
        1579
      6. Miten voit olla niin tyhmä

        että et tajunnut että sua vedätettiin? Tietäisitpä miten hyvät naurut on saatu. Naiselle
        Tunteet
        173
        1511
      7. Missä vaiheessa

        Päätit irl luovuttaa minun suhteeni?
        Ikävä
        132
        1212
      8. Millaisena uskot

        Kaivattusi kokevan tunteensa?
        Ikävä
        80
        904
      9. Kyriake=Kirkko

        Kirkko, Kyriake Kirkko-sana tulee kreikankielen sanasta Kyriake=Herran omat, Kristuksen omaksi kastettujen suuri joukko
        Kaste
        50
        834
      10. Mitä haluat eniten

        Kaivattusi kanssa?
        Ikävä
        53
        784
      Aihe