Sinua nainen, niin sitten olen ja elän yksin hiljaista elämää kiltisti, enkä ole kenellekään muullekaan vaivaksi. Mieheltä naiselle.
Jos en saa
Anonyymi-ap
5362
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Oma on elämäsi. En voi sinua käskeä. Mutta sinuna en jäisi yksin. Meistä ei koskaan tule mitään. Älä turhaan odottele, vaan elä elämääsi ja hanki kokemuksia.
Jos mulle niin, katsotaan jos asiat menee hyvin. Välitän susta liikaa.
koitahan mennä eteenpäin. minä en voi sille mitään että rakastan erästä henkilöä. hän on ainoa ihminen kenen kanssa näkisin että voisin olla suhteessa. avoinkin menisi kun näköjään rakastan vaikka menisi menojaan.
Eräälle miehelle sanoisin, olen jo valinnut sinut. Haluan meidät. Paljon tunnetta meillä, mutta koska aika alussa ollaan, on epävarmuuksiakin. Jos tämä päättyisi, se liittyisi pelkoihin, joita rakastuminen herättää. Ja koen juuri noin että sitten eläisin yksin ellei meitä tulisikaan.
What ever..!!