Vikatilassa

Näytössä vilahtaa välillä
electric Fault
Обратитесь в Политбюро или к Наркому!

Miten menetellä?
Jore
3141
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Bonum in commissario populi est quod populum fideliter servit. Iustitiam et aequitatem inter cives tueri studet.

Äänestä
  • Menettelet niin että.lopetat kirjoittamasta höpöjä..

    Äänestä

  • Anonyymi00002 kirjoitti:

    Menettelet niin että.lopetat kirjoittamasta höpöjä..

    Non sic facio ut nugas scribere desinam

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Näytössä vilahtaa välillä
electric Fault
Обратитесь в Политбюро или к Наркому!

Miten menetellä?
Jore

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu