Lähinnä siis kuvaajan ominaisuudessa. Onko pornokuvien kuvaaminen kätevämpää laadukkaalla kännykkäkameralla vai perinteisellä kinarilla?
Vastaukset 13
- Anonyymi
kännykällä onnistuu yhdellä kädellä hyvin...
- Anonyymi
Samsung galaxy S 24 ultra on paras ihan kaikkeen kuvaamiseen. Myös pornos. Toistaa yksityisohdat terävästi ja paljastaen kohteen pintarakenteen.
Ei ole olemassa mitään laadukasta kännykkäkameraa ja tosi harva käyttää perinteistä kinokameraa (filmikameraa). Ammattilaiset käyttävät full-frame digijärkkäreitä ja niissä laatukakkuloita.
- Anonyymi
Laadukkaalla kännykkäkameralla on kätevin kuvata, pääsee iholle ja liki allekin.
- Anonyymi
käytä kalansilmää niin mikrostasi tulee maxi
- Anonyymi
Samsung galaxy S24 ultralla voi ottaa superteräviä ja sävykkäitä yksittäisiä kuvia, hidastettuja liikekuvia ja pitkää filmiä. Sperman lento on myös mahdollista pysäyttää. Äänet tulevat elävästi mukaan. Litinät ja lätinät ja huokailut. Äänitehostettuja still kuviakin voi ottaa. Ne ovat hauskoja.
- Anonyymi
Meidän perheessä intiimit kuvat otetaan ilman muuta kännykkäkameralla.
- Anonyymi
Samoin täällä! Vesitiivis, kompakti, loistava kuvanlaatu... Mitä muuta voi haluta;)
- Anonyymi
Kännykkä kameralla saa käsityöt lähtemään livenä ja lähes reaaliajassa.
- Anonyymi
Hjoo, OF-tili on.
- Anonyymi
On
- Anonyymi
Miksi pippelini näyttää niin olemattoman pienelle valokuvissa?
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 100822
Martinan tyttärestä hieno haastattelu IL
Martina on kasvattanut fiksun tyttären.361790- 75613
- 49600
Mä olen tosi
Ylpeä sinusta 🫂 Ajatuksissani pyydän sulle paljon suojelusta ja varjelusta. Sinua rakastettaan ja susta välitetään. Mui38599- 65575
- 30566
En minä tule koskaan ottamaan sinuun yhteyttä
Että siinä ole vaan rauhassa ilman minua koko loppuelämäsi ajan.25530Omituiset kuntayhtymän vieraat festareilla
Mitähän Pekka Iivari teki kuntayhtymän vieraana festareilla? Harvemmin tällaiset tilaisuudet ovat ns. avec- tyyppisiä ei48527Jos se onkin niin
Että me molemmat kaivataan toisiamme. Odotetaan sitä näkemistä. Ollaan mustasukkaisia ja mietitään, että kenen kanssa se27522