Onko kokemusta pornokuvista

Anonyymi-ap

Lähinnä siis kuvaajan ominaisuudessa. Onko pornokuvien kuvaaminen kätevämpää laadukkaalla kännykkäkameralla vai perinteisellä kinarilla?

6

242

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      kännykällä onnistuu yhdellä kädellä hyvin...

    • Anonyymi

      Samsung galaxy S 24 ultra on paras ihan kaikkeen kuvaamiseen. Myös pornos. Toistaa yksityisohdat terävästi ja paljastaen kohteen pintarakenteen.

    • Ei ole olemassa mitään laadukasta kännykkäkameraa ja tosi harva käyttää perinteistä kinokameraa (filmikameraa). Ammattilaiset käyttävät full-frame digijärkkäreitä ja niissä laatukakkuloita.

    • Anonyymi

      Laadukkaalla kännykkäkameralla on kätevin kuvata, pääsee iholle ja liki allekin.

    • Anonyymi

      käytä kalansilmää niin mikrostasi tulee maxi

    • Anonyymi

      Samsung galaxy S24 ultralla voi ottaa superteräviä ja sävykkäitä yksittäisiä kuvia, hidastettuja liikekuvia ja pitkää filmiä. Sperman lento on myös mahdollista pysäyttää. Äänet tulevat elävästi mukaan. Litinät ja lätinät ja huokailut. Äänitehostettuja still kuviakin voi ottaa. Ne ovat hauskoja.

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Pystyisitkö pitämään

      Näppejä erossa jos tulisi siihen tilaisuus
      Ikävä
      47
      4401
    2. Yritystuet 10 mrd. vuodessa, eli yrittäjäriski valtiolla kuten kommunismissa

      Pelkästään Viking Linen viinanhakuristeilyitä sponsoroidaan 20 miljoonalla eurolla vuosittain. Dieselin verotukikin on
      Yrittäjyys
      15
      4227
    3. Luotathan siihen tunteeseen, joka välillämme on?

      Uskothan myös, että se kestää tämän? Kaipaan sinua valtavasti. Vielä tehdään yhdessä tästä jotain ihmeellistä ja kaunist
      Ikävä
      44
      3443
    4. Riikka on siis suomalaisille velkaa 84 mrd

      Jos kauhukabinetti istuu vaalikauden loppuun. Keskimäärin yli 20 miljardia uutta velkaa rikkaiden veronalennuksiin jokai
      Maailman menoa
      89
      3338
    5. En saa sua mielestäni vaikka tekisin mitä

      Mikä tähän auttaa.. ei mikään. Edes aika. Kaivan sut kohta vaikka kivenkolosta että saan kysyä haluatko sinäkin💛
      Ikävä
      14
      3227
    6. Sture Fjäder haluaa tuensaajien nimet julki

      Kokoomuspoliitikko haluaa yli 800 euroa kuukaudessa tukia saavien nimet julki. Ehkä olisi syytä julkaista myös kuvat? h
      Maailman menoa
      60
      3136
    7. Sanna on suomalaisille siis velkaa 24 mrd euroa

      Muistanette vielä kuinka Italian remonttirahoja perusteltiin sillä, että italialaiset ostaa suomalaisilta paidatkin pääl
      Maailman menoa
      164
      2860
    8. Onnettomuus

      Hukkajärventiellä kolaroi lavetti ja henkilöauto. Uutista ei missään! Hys hys ollaanko hiljaa tästäkin?
      Kuhmo
      4
      2490
    9. Tuntuuko ettet tiedä

      Enää miten toimia mun suhteen. Kun en taida tietää itsekään
      Ikävä
      25
      2459
    10. Köysi alkaa kiristyä putinin kaulalla....

      Putin pelkää eniten juuri omaa porukkaansa, ja siihen on varmasti syytä kun sota ei ole mennyt hyvin, tappiot ovat valta
      Maailman menoa
      18
      2059
    Aihe