5140i vai mikä??

Olen siis ostamassa Nokian 5140i eli kannattaako ostaa?? Jos ei kannata nii mikä sitten kannattaa? Onko 5140i:ssä hyvä kamera?
1590
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Kaikin puolin hyvä ja kestävä puhelin. Takuutakin saa kaksi vuotta. Huono kamera, mutta hyvin toimiva radio. Niin ja akkukin tuntuu kestävän aikaisempia malleja paremmin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


uutta kännykkää ostamassa kirjoitti:

Olen siis ostamassa Nokian 5140i eli kannattaako ostaa?? Jos ei kannata nii mikä sitten kannattaa? Onko 5140i:ssä hyvä kamera?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu