Kaksi todella vanhaa naista.

Molemmilla ikäero minuun runsas 365päivää.
Vanhapiikoja ja kohtelevat miehiä huonosti ja vain nuorempien miesten hyväksikäyttö mielessä. Huumaaminen, manipulointi, varomaton käsittely.
10292
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Kuka tekee tällaisen aloituksen on tämä vaan niin outo paikka ja tämä aloitus kertoo kaiken tämän paikan ihmisistä. Voi hyvää päivää. 🙄🙈

2Äänestä
  • Minulla alkaa oikeasti loppua pinna palstan typeryksien kanssa. Miten voi porukka olla näin henkisesti keskenkasvuista??

    Äänestä

  • Anonyymi00002 kirjoitti:

    Minulla alkaa oikeasti loppua pinna palstan typeryksien kanssa. Miten voi porukka olla näin henkisesti keskenkasvuista??

    Eli olit Aloittaja siis ja pinna näytti olevan palanut sitäkin tehdessä. Ehkei sun kantsii olla täällä jos noin hermona oot ja tämä kiristää entisestään.

    2Äänestä

Äläs nyr, jos oot selkärangaton velliperse ja asenne aivan hälläväliä, niin oot kuule ihan samanlainen, vaan pahempi. Se nainen ei ainakaan tuommoista valehtelevaa pelkuria tarvi yhtään mihinkään.

Äänestä
  • Mistähän puhut ja kenelle. Lähden iltavuoroon nyt töihin ja palatessa ilta menee pentulive seuranain mieluummin kuin tämä paikka jossa pelottavan kiukkuista porukkaa. Koittakaahan rauhoittua.

    2Äänestä

  • Anonyymi00007 kirjoitti:

    Mistähän puhut ja kenelle. Lähden iltavuoroon nyt töihin ja palatessa ilta menee pentulive seuranain mieluummin kuin tämä paikka jossa pelottavan kiukkuista porukkaa. Koittakaahan rauhoittua.

    Se puhuu se naiselle.

    Äänestä

Jolleivät ole hyvin reilusti, suorastaan moninkertaisesti, yli 365 päivää sinua vanhempia, niin olet itsekin todella vanha.

1Äänestä

Kiltteys ei ole mikään tekosyy voi ja ehdottomasti pitää olla myös kova ja vetää selvät rajat.

Äänestä

Mitä yhteistä on pyhällä lehmällä ja kumpikin käyskentelee omissa kusissa ja paskoissaan

Äänestä

365 päivää on 1 vuosi.

Jos naiset ovat 97-vuotiaita, sinä olet 96-vuotias.

Näin ollen voi sanoa, että myös sinä olet "todella vanha".

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Molemmilla ikäero minuun runsas 365päivää.
Vanhapiikoja ja kohtelevat miehiä huonosti ja vain nuorempien miesten hyväksikäyttö mielessä. Huumaaminen, manipulointi, varomaton käsittely.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu