Positiivinen energia

meidän välillä, kasvetaan yhdessä. Koko sielun, mielen ja kehon voimalla haluan tietenkin myös tuottaa rajattomia nautinnon kokemuksia.
6359
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Kuulostaa ihanalta. Tuollaista juuri toivoisin elämän kumppanilta ja voin uskoa että sitä saan. Minulla on niin hyvä olla ja koen rakkautta, kiitos❤️

Äänestä

Meidät on tarkoitettu yhteen Pm ❤️.

Mn tumma

1Äänestä
  • Hyvä juttu

    Äänestä

Mäkkäristä tilaus yhteisen illan jälkeen. Vai voiko jotain hienompaa kliimaksia muka olla?

Äänestä
  • Hesburgerin kautta tallettaa ne suuret setelit?

    Äänestä

Kuulostaa nyt pikkasen liian kehittyneeltä!

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

meidän välillä, kasvetaan yhdessä. Koko sielun, mielen ja kehon voimalla haluan tietenkin myös tuottaa rajattomia nautinnon kokemuksia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu