Oikein piti oikeudessa käsitellä sitä kamalaa tapausta kun Jormalle tuli pissit housuun. Teuvohan on jo todennut valitut mallikansalaiset syyttömiksi ja tervetulleiksi persuihin. Yksi näistä oli erehtynyt kysymään Jormalta kellonaikaa ja niinhän ne virkahousut meni pesuun. Kyllä maailma koettelee pieniä jormia!
Pissihousu
16
505
Vastaukset
- Anonyymi
Kyllä on Jorma rohkea, somessa.
- Anonyymi
Äitisi yritti kaapia pyörän pinnalla sinua tavarastaan kun epäili isäsi olleen Makkara-veljes
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Äitisi yritti kaapia pyörän pinnalla sinua tavarastaan kun epäili isäsi olleen Makkara-veljes
Teidän tapauksessa Makkaraveljekset ei ole päässeet väliin kun lisääntymisenne on hoidettu sukupolvien ajan sisarusten kesken.
- Anonyymi
Kankaanpään poliisi on esimerkillinen laitos ja ansaitsee jokaisen veroeuronne terapiakuluihin ja vainoamiskäräjiin, joita kansalaisten kanssa kasvokkain tapaaminen ja puhuminen saattaa aiheuttaa.
- Anonyymi
Kankaanpään poliisilaitoksella lienee ennätysmäärä persupoliiseja. Se selittää paljon näitä suuria ongelmia ja johdon kyvyttömyyttä puuttua toimintaan, joka on omiaan murentamaan virkavaltaan kohdistuvaa luottamusta.
- Anonyymi
Yhteiskunnan loisia koko laitos täynnä.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Yhteiskunnan loisia koko laitos täynnä.
Ja pissihousumiehistö pompottelee päällystöä.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ja pissihousumiehistö pompottelee päällystöä.
Tuo on yleinen tieto mutta eipä siihen kukaan uskalla puuttua. Voipi olla että vähän myöhemmin päästään näkemään tähän liittyvä dokumenttikin.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Tuo on yleinen tieto mutta eipä siihen kukaan uskalla puuttua. Voipi olla että vähän myöhemmin päästään näkemään tähän liittyvä dokumenttikin.
Tuskin saavat kommentteja.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ja pissihousumiehistö pompottelee päällystöä.
Siellä on johtajuusongelma josta halutaan vaieta.
- Anonyymi
Kannustan pissihousu-Jormaa kirjoittelemaan entistäkin enemmän somessa. Näin tulee yhä tunnetummaksi persujen öyhötysperusta kuten myös poliisien edustama tapa ajatella kansalaisista.
- Anonyymi
Ketä ne muut pissihousut on?
- Anonyymi
Pissihousu-Jormalla kastuu housut myös kun näkee amerikkalaisen oranssin egoistin kuvan. Myös suomalainen saksimuija aiheuttaa saman.
- Anonyymi
Paljon säästettäisiin rahaa jos tuollaiset turhat haittapoliisit saataisiin pois nauttimasta yhteiskunnan ylläpitoa.
- Anonyymi
Suojatyöpaikkoja pahimmasta päästä poliisin virat nykyään.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.
Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse864660Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"
Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky1093847Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"
Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä1873686Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen
Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.692098Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä
Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575751941Mitä on tullut
Entisen abcn rakennuksen tilalle se oli tyhjillään monta vuotta siellä oli jo nyt valot onko huoltoasema? 5:30.791298- 1301172
Palosta selvinnyt 18 vuotias munira tarvitsi tulkin kun puhui Iltalehdelle
Suomessa asuva 18 vuotias tarvii tulkin !!! Tää Suomea puhumaton on palossa kuolleen naisen veli ja asui perheen kanssa.1491117- 511024
Mikä homma?
https://share.google/NvruSS4P4EzjTWPov Poliisilla oli keskiviikkona 4. maaliskuuta yksityisasunnossa Saarijärvellä tehtä30914