Osaako kyseinen firma enää tehä yhtikäs mitää? Vein kaverin auton sinne ja sanoin et pitää porata ja vaihtaa uuet männänrenkaat. Sanottii vaa et ei osata tehä sellasta. Eipähä tartte enää viiä sinne mitää. Mitähä ne sitte osaa ku siellä niitä autoja on? Tein sitte itte koko homman ja puolituntia nii tuli valmiiks auto.
Kankaanpään automekaanikot
7
858
Vastaukset
- Anonyymi
Uudelleen muistutan, että äitisi pyrki kronklimaan sinua tavarastaan polkupyörän pinnalla. Ajattele mitä se teki!
- Anonyymi
Jos itte osaa kannattaako sitten viedäkään mihinkään. Tai on aikaa korjata.
- Anonyymi
itse vein kerran auton sinne toissa viikolla ja kattelin sitä touhua siellä, nii yks ukko kattelee hitaasti ku hidastetussa filmissä koittaa jotai tehä autoon. ja toiset istuu ja lorvii kattomalla puhelinta. siitäkö niille maksetaan. vein samantien autoni heti seuraavaan paikkaan.
- Anonyymi
Autoni.....? Eihän sulla ole ollutkaan autoa koskaan
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Autoni.....? Eihän sulla ole ollutkaan autoa koskaan
Kyllä minulla on auto.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Kyllä minulla on auto.
jos oisin ton firman johtaja nii sais kaikki kenkää, ei nuoret näköjää osaa mitää muutako vaa lorvia päivän työpaikalla.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1672602Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1482387Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1021082- 64901
- 65849
Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka274727Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a18727Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait209714Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies85710Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22668