Tultiin syyslomalle tänne Keuruulle vuokramökille. Onko täällä mitään menoa näin viikolla iltaisin? Löytyykö yökerhoa tai pubia joka olisi auki yön pikkutunneille näin arkena. Koitettiin keskustasta tänään etsiä mutta ei ottanut silmään. Kovin on pieni kyläpahanen tämä Keuruu.
Vastaukset 8
- Anonyymi
Bistro Otto ydinkeskustassa ja hotelli Keurusselän vauhti-illat.
- Anonyymi
Bistro on kyllä hyvä. Suosittelen. Lähtee iso ja pikkunälkä.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Bistro on kyllä hyvä. Suosittelen. Lähtee iso ja pikkunälkä.
Oikein tarkkaan kun etsit niin meno on kuin Hollywoodissa. Keuruu ei koskaan nuku.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Oikein tarkkaan kun etsit niin meno on kuin Hollywoodissa. Keuruu ei koskaan nuku.
Olinkin näkeväni Tom Cruisen.
- Anonyymi
Keuruun yöelämä on viikonloppu, pe-la painotteinen.
Etsi facebookista/instasta: Bistro Fiilis (www.bistrofiilis.fi) , Bunkkeri (av. pe-la) , Rock Bike (pe-la), Juhlatalo Ukko-Pekka (la) ja Keurusselkä Resort (pe-la). Löytyy infoa ko. palveluista.
Keurusselässä punk viikonloppuna: 31.10. Klamydia ja la 1.11. paikallisia bunkbändejä. Tulossa myös Neon 2, Anssi Kela, Martti Servo, sekä perinteisempää tanssimusiikkia. - Anonyymi
Legendaarinen Dingo lomahotellissa joulukuussa, Dingon keikalle myös linja-auto kyyditys niin Keuruulta kuin Mänttästäkin.
- Anonyymi
Hyi helvetti
- Anonyymi
Keuruulle tarvitaan jazz-baari, sushi-ravintola ja gelateria.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1201187
- 791140
- 77621
Taiteiden yö
Kuhmon taiteiden yössä tapahtui. Tsat satss saaatts... Ja Sammon takoja... Tsat satss saaatts...9558- 17531
- 47513
- 44485
Nainen, onko se nalle hehkuttelija poistunut keskuudestamme?
Ei ole näkynyt, joten onkohan. R.I.P :/112461- 41452
- 15426