mutta miehet varmaan susia yhä pelkää? :)
tuoki koira ennenkin hyökkäillyt, vasta nyt lopetuspäätös ja siihenki pitänyt omistajan lupa pyytää??
onko laissa vikaa??
koirahan on omistajan ase, miksi omistajaa ei nähdä uhkana?
täällä oli koira taas lasta raadellut..
26
961
Vastaukset
- Anonyymi
Oliko koirapoliisi vai poliisikoira?
- Anonyymi
Koiran omistajalle lopettamispäätös samalla.
- Anonyymi
Virkakoira toimii virkavastuulla!
- Anonyymi
Ja poliisin virka on koiranvirka sanoi eräs jo edesmennyt poliisi. Tosin häntä ei lopetettu!
- Anonyymi
Lehmirannankatu 15 asuu koira sekä omistaja.
- Anonyymi
Ehti olla Raahen seuDun netti lehdessä vähän aikaa että koira oli Rotweiler kummasti poistettiin sitten .Miksi pimitetään koirien rotuja jotka hyökkää ihmisten kimppuun?????
- Anonyymi
Poistettiin ettei voida yhdistää kyseiseen taloon lehmirannankatu 15.
- Anonyymi
Narkeille koiranpito kielto. Nappi narkin otsaan.
- Anonyymi
Kukahan idiootti on myynyt koiran narkomaaneille vai ovatko varastaneet? Ja kuka idiootti on vuokrannut talon narkkareille!??!
- Anonyymi
Matias Nordström on ollut tietoinen tästä koirasta. Ihmiset pelännyt ja soitellut Matiakselle kuulemman laittanut estoon soittajat sellainen Matias on
- Anonyymi
Elettiin 70-luvun alkua. Isokokoinen musta koira (joo just se rotu) hyökkäsi äkkiarvaamatta vasempaan olkavarteen kiinni.
Sain sairaalahoitoa vaativat haavat, mutta se koira jäi siihen, eikä purrut enää ketään. - Anonyymi
Kuula kalloon rakille ja omistaja linnaan.
- Anonyymi
Tämä samanen koira on hyökännyt Oulussa kahdesti lasten kimppuun. Hesarissa juttu
- Anonyymi
Onko tästä oulun hyökkäyksestä lehtijuttua, voisitko linkata?
- Anonyymi
Ei koirassa vikaa, omistajassa joo. Jos maataan pilvessä päivät niin kuka koiraa ulkoiluttaa, helppo heittää kadulle juoksemaan.
- Anonyymi
Kaman haku reissu Oulussa ja koira otettu mukaan..voi helvetti. Narkit tarvii ison koiran että voi pelotella velkojia
- Anonyymi
Mikä on koiran omistajan sukunimen alkukirjain?
- Anonyymi
Joo.kirjaimia joo.ei tämä mikää n Onnenpyörä oo.olettepa uteliaita lentoja .jos kiinnostaa niin kysy sosiaalitantoilta.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Joo.kirjaimia joo.ei tämä mikää n Onnenpyörä oo.olettepa uteliaita lentoja .jos kiinnostaa niin kysy sosiaalitantoilta.
Ei ne kerro!
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ei ne kerro!
Raahella menee hyvin.kaupunginvaltuustokin vaan pohtii mitä pohtii.rakastu raaheen.kukaan ei tee mitään minkään asian eteen.ollaan vaan ja toivotaan prismakeskusta joka pelastaa uskovan arinan.voi helvetti mitä sakkia.tekopyhää päästä varpaisiin.ikinä en enään härkä puistoon mee.aamenta ja arinaa niin Raahessa tulee tarinaa.
- Anonyymi
"Rottis" tarvii hyvän koulutuksen eikä sovi ensimmäiseksi koiraksi. Minkälaista lie kotielämä ollut, ruokinta ja lenkitys ym. Rottiksen puruvoima 145 kg eli vaarallinen kimppuun käydessä. Hyvä että lapsi selvisi hengissä mutta koirapelko varmaan lopun ikää. Entä jos ketään ihmisiä ei olisi ollut lähellä ja pelastamassa.. Kiitos heille.
- Anonyymi
Tuommosia turhia tappelukoiria , rotikat ja pittbullit, sietääkin pelätä. Niistä iso osa vitipäitä, kun jalostettu niin ja näin
- Anonyymi
Pehekosella se taisi olla..vetäny muutaki ku puuroa se olio
- Anonyymi
Harry boy, amatilaine
- Anonyymi
ANTAKAA NARKOMAANILLE UUS KOIRA! MIELELLÄÄN ISO JA VALMIIKSI LUONNEVIKANEN!
- Anonyymi
Lestat sosiaalitantat kyllä hoitavat Raahessa asiat päin vittua.hyvä veli ja aina tulee uusi tantta.eivät tajua elämästä mitään.päälestakin on ihan pilvessä .
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
NO NIIN! Nyt on sitten prinsessa Sannan sädekehä lopullisesti rikottu
narsistia ei kannata enää kuin ne fanaattisimmat kulttilaiset, jotka ovat myös sitä Suomen heikkoälyisintä sakkia. Kun1124687Kansa haluaa Marinin hallituksen takaisin ja Orpon pois
Suomen kansa on nyt ilmoittanut millaisen hallituksen Suomi tarvitsee. "Suomalaisten suosikki seuraavaksi hallituspohja1734425Mikä piirre kaivatussa on sinulle se juttu?
Tunnetko kaivattuasi vai onko hän haavekuva, jota et edes tunne? Joskus tää asia ei ole niin selvää.961813- 4031681
HihhuIi-Päivi täpinöissään Viktorin tapaamisesta
Eiköhän nyt kaikille ole vihdoin selvää kenen joukoissa tämäkin putinisti seisoo. https://www.iltalehti.fi/politiikka/a331443Upeeta! Rauha tulee pian!
Hieno suunnitelma ja se on toteutumassa alle kahdessa viikossa. Jihuu! Tätä on odotettukin, nyt se tulee! https://www.is3621142Ensitreffit Matti ei vaikene enää - Rehellinen tilitys epäonnistuneesta suhteesta Elisaan
Häntä pystyyn, Matti! Olet mahtava tyyppi ja varmasti “se oikea” löytyy vielä! Elisan kanssa ei nyt vaan sitten natsann61129- 611020
- 67999
- 92968