0stin

tänään sain uuden gezin 1.3 koneella.vosiko joku kertoa käyttökokemuksia esim:kulutus luotettavuus tai mitä nyt mieleen tulee.
3892
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

mikä on gezi

Äänestä

Varsin mukava peli. Ilmastointi ja muut herkut.
Kulutus 8-9 l satasella.

Äänestä

Itselläni 1.3L vm. 2003 ajettu pian 40tkm.

Mitään ongelmaa ei ole ollut. Bensan kulutus tippuu kilometrien myötä. Nykyään keskikulutukseni sekalaisessa ajossa 7.1L/100km. Mut totuus on, et moni muu pikkuauto kulkee n. 0.5-1L pienemmällä kulutuksella.

Ainoa joka mua on jäänyt risomaan, on tuon ilmastoinnin puute..... silloin siitä olis viel pitänyt maksaa aika paljon.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


gezin kirjoitti:

tänään sain uuden gezin 1.3 koneella.vosiko joku kertoa käyttökokemuksia esim:kulutus luotettavuus tai mitä nyt mieleen tulee.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu