Ei päivää, ettei olisi ikävä tai halu ottaa yhteyttä. Itken hiljaa sisälläni, on vain niin vaikeaa.. kaivata ja tietää, että et välitä samalla tavalla. Rakastan sua Mahdottomasti, vaikka et sitä usko ❤️
miehelle Hänelle
Anonyymi-ap
221101
3Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 22
Vanhimmat
I am Scatman
Tämä on niin vaikeaa, monet kerrat joudun sanomaan itselleni, että sinulle on oma mies. Se niin valovoimainen piirre sinussa, joka saa toisen rakastumaan ikihyväksi, hänellä on se sama. Olen onnellinen teidän puolesta.
Sinulla on oma nainen
Pustäs nyt se etukirjain ....
Aakkosissa 5 ->
Hänen vai sinun?
Rohkeutta ja kaivatun etunimi esiin!
Löytyisikö vinkit aloituksesta?
Voittaako etunimeen vai sukunimeen
Etunimeen
Öitä ,mielessä olet.
Tämähän voisi olla sinulta J., kun vastaus on niin lyhyt, vaikka en itse kirjoittanutkaan aloitusta. Tosi harvoin olen enää kirjoitellut tänne viime vuosien aikana, kun tiedän todellisuuden. Mutta ajatuksissani olet sinäkin pysynyt ja itse asiassa olet unissanikin toisinaan.
Pelkäät ottaa yhteyttä? Toivottavasti pelkosi hälvenee ja ymmärrät että tunteet eivät kysy lupaa saapuessaan.
Mukavaa iltaa.
Älä jauha töissä paskaa.
En ole töissä🤣
rakastan sinua a***.
Nimeni ei ala a-kirjaimella. Vai rakastatko aina?
Millä kirjaimella alkaa?
B-Ö kirjaimella jos ei ala A-kirjaimella.
Molemmilla samoja kirjaimia etunimessä .
niinpä niin, eräs kauan sitten tapailemani nainen, sanoi rakastavansa, mutta kuitenkin oli/on naimisissa, en kyllä hevilläkään usko🤘😁
Joskus kannattaa uskoa.