Piikkipanta koirilla

Anonyymi-ap

Palvelus ja suojelukoiriahan koulutetaan piikkipantojen avulla, eihän niihen oikein muu tapa tepsikkään.

Lieksa ensimmäisenä ottaa käyttöön piikkipannat työttömille. Jos työtön vötkyilee, juopottelee, makailee pancolla liikaa yms alkaa piikkipanta välittömästi kiristyä. Olemalla actiivinen panta taas hieman löysää puristusta.

Tästä tulee uraa-uurtava kokeilu kertoo Pirre-kissa.

6

132

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Haluan piikkipannan! 👨‍🦯

    • Anonyymi

      Kaikille koirille pitää jo pistää piikkipannat, siis tarkoitan, että piikit ylöspäin, saa susihukat ainakin kitansa kipeeksi.

    • Anonyymi

      Työkyreille piikkipantaa, alkaa kuristaa jos laiskottelee töissä, sellainen ei käy! Työttömillä täytyy tuet rullata!

    • Anonyymi

      Lieksan vötkylöille työnnetään koulutuksessa ensin rahoittavat hevospiikit persiiseen, minkä jälkeen persiin kohdalle asetetaan istumisen estävä piikkipanta. Piikit myös ruiskuttaa kirvelevää ainetta pers`nahkan läpi mikäli vötkylät yrittääkään istumista.

      • Anonyymi

        Nyt oli niin tieteellistä, ettei tainnut kukaan ymmärtää?


    • Anonyymi

      Kontiaisille tulisi laittaa piikkipanta, koska ne pyrkii joen yli.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikka runnoo! Uutta velkaa tänä vuonna 17 mrd. euroa

      Tirsk. Nyt kyllä hihityttää kuin pientä eläintä. Riikka takoo maailmanennätyksiä tasaiseen tahtiin. " [Riikka] joutuu
      Maailman menoa
      73
      7363
    2. Jens Ihlen (ex Kukka) poika todistaa oikeudessa

      10:49 "Välit ovat olemattomat" Minkälainen isäsi ja sinun välinen suhde on tällä hetkellä? "Minulla ei ole minkäännäkö
      Maailman menoa
      212
      7194
    3. Kela maksoi etuuksia 17,3 mrd. eur, yritykset sai 10,6 mrd.

      Tuohon päälle vietiin vielä palkansaajilta työeläkeloisille 27,5 miljardia euroa. Etenkin Suomen Sosialistiset Yrittäjä
      Maailman menoa
      67
      5206
    4. K-kaupassa on mukava käydä, kun ei tarvitse katsella köyhiä

      vasemmistolaisia, joista monet myös varastavat. Mielellään maksaa vähän enemmän tuotteista K-kaupassa, jotka ovat paljon
      Maailman menoa
      127
      4954
    5. Näin tyhmä vasemmistolainen on: "S-kaupoissa on nykyään ihanaa käydä

      kun siellä ei ole hihhuleita eikä persuja." Vain tyhmä eli heikkoälyinen vasemmistolainen voi tehdä noin lapsellisia ju
      Maailman menoa
      73
      4764
    6. Suomeen ei kuulu ihmiset jotka ei halua kätellä toisia ihmisiä, koska tämä on vääräuskoinen

      Nainen joka ei halunnut kätellä Stubbia on selvästi ääripään muslimi, eli sitä sakkia josta niitä ongelmia koituu. Ulos
      Maailman menoa
      105
      4581
    7. PS:n Purra teki -JÄTTI-VELAT

      * * PS:n Purra teki -JÄTTI-VELAT - ! ja jätti MaksuHuolet -Kansan Maksettavaksi -! *
      Maailman menoa
      39
      4510
    8. Suomessa on ollut suurtyöttömyyttä ennenkin, ja lääkäriin pääsee nykyäänkin

      Täällähän oli jonkun sekopään(vas.) juttu, että ennen ei ollut työttömyyttä ja lääkäriin pääsi. Siihen alkoi tietysti ko
      Maailman menoa
      82
      4216
    9. Kysymys: Kuinka moneen maahan neuvosto-venäjä on hyökännyt

      viimeisten 90-vuoden aikana? Ja lähinnä on siis kyse neuvosto-venäjän naapurimaista - kuten Suomesta. Lista on huomatta
      Maailman menoa
      102
      3988
    10. Ootko sä nainen suuttunut

      jostain? Harmi jos tullut väärinkäsityksiä.
      Ikävä
      157
      1620
    Aihe