Niin.. niinpä.. niin..

Lähde: Anna.fi
https://search.app/6zXE2

Mä tunsin sen myös heti ♥️.. mukavaa työpäivää!
5222
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Oum.

Äänestä

Niin, meillä meni vaan liian vaikeaksi…..

Äänestä
  • Silloin kun on oikeasti rakastunut aika, ei välimatka ei kukaan pääse väliin. Kestää.. sitten kun kummallakin elämäntilanne sallii.

    Äänestä

Pitäiskö toi seinä maalata.. no pitäis pitäis.. oho..

Äänestä

Pahat vie pyhyyden ja pyhät vie pahuuden.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Lähde: Anna.fi
https://search.app/6zXE2

Mä tunsin sen myös heti ♥️.. mukavaa työpäivää!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu