Pääseeköhän susta eroon?

Jos et edes kumia käytä?
14324
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 14

Vanhimmat

Miehestä?

Äänestä

Ei pääse jos rakkauden hedelmä alkaa itämään.

1Äänestä

Kyllä minusta pääsee helposti eroon, mutta toisaalta käytän kumia. Ulisen vaan sitten ikävää anonyymeille.

Äänestä

Miten kondomin käyttäminen tai käyttämättä jättäminen liittyy siihen, kuinka takiainen joku on?

Äänestä

Miksi tehdä kaikesta vaikeaa?

Äänestä

Niin in mietipä sitä darling

Äänestä

Helposti tarvi kun pyytää poistumaan ei mulle tarvi sanoa kun kerran ni tarvi sen jälkeen nähdä vilaukseltakaan

Äänestä

Ketjusta on poistettu 9 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Jos et edes kumia käytä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu