Oho, aikamoinen yllätys! Susanna Penttilä on ex-Playboy malli ja menestyvä yrittäjä. Hänellä joku huono kuukausi OnlyFansissa voi olla 30 000...
Lue Suskin haastattelu tästä:
https://www.suomi24.fi/viihde/intiimi-paljastus-povipommi-susanna-penttila-kiehtoo-tata-yllattavaa-miesryhmaa-onlyfansissa?s24
Intiimi paljastus! Povipommi Susanna Penttilä kiehtoo tätä yllättävää miesryhmää OnlyFansissa

17
1144
Vastaukset
- Anonyymi
Ompa tosi yllätys.. Näköjään kysyy tältäkin mitä vaan, niin joka lause pitää alottaa että kuinka paljon tienaa.. Turha ihminen.
- Anonyymi
Antaa wanhan harakan jyystää noita nuoria kollia. Ovatpahan sitten valmiimpia kun naimisiin joskus menevät ikäistensä kanssa. Susannan juna on jo käynyt kääntymässä ja elämän ehtoopuoli lähestyy. Järvi kuluu soutamalla vaikka toisin väitetään. Susannan kyseenalaista materiaalia kun on tullut nähtyä, niin kyllä piirakka varsin huonovointiselta noin niinkun päältä päin katsottuna näyttää. Ei mikään varsinainen herkkutorttu, ennemmin rusinan ja kuivan taatelin sekoitukselta näyttää. Tuoksusta ei tiedä, mutta lienee aika hapan sekin. Jos olette Susannan livenä nähneet, niin aika lailla eroaa kuin yö ja päivä noihin videoihin. Mutta, jokainen taaplaa tyylillään ja onhan Susannan Taycanissa komiat valkomustat vanteet. Niistä hänet täällä ydinkeskustassa usein tunnistaa.
- Anonyymi
mukana tissit
- Anonyymi
Vanha mummo kolutaan loppuun isoilla tummilla lihakaluilla.
Kyllä on voinut mennä alas mutta eikös e ole maailman vanhin ammatti.
Sanonta on ennen Taivas repeää kuin huoran perse.
Näin ne mummot nykyään pelaa ja käykö suski Mummo tunnelissa?- Anonyymi
Taitaa kalastella noita vastanäyttelijöitä B-poikien harjoituksissa. Ovat hvyinkin nuoria.
- Anonyymi
Minkähän näköinen on mummon jalkoväli kun on tungettu ties mitä. Nyt kuulemma niin isoa mustaa,e ttä ei meinaa mahtua Suskin pieneen simpukkaan millään.
Kuinkahan paljon tauteja hänellä on ja miten ei tavallinen bisnes enää kiehtonut häntä, outo nainen. Rinnat kuin ilmapallot ja iso epäsuhta vartalossa alapäätä ei lainkaan.
Kehtaa näyttää naamansa ei edes osaa hävetä ja kuinkahan moni on häntä pannut?
Varmaan puoli suomea ja vielä nämä tummat nussijat jotka kiertävät kukasta kukkaan.
Voi hyvää päivää.- Anonyymi
Rusinaisen simpukan prinsessallani siedän...
- Anonyymi
Olenko ainoa heteromies jonka mielestä susanna penttilä on todella vastenmielinen tapaus. Ei yhtään houkutteleva. Kadulla kulkee huomattavasti paremman ja kiinnostavamman näköisiä naisia jatkuvasti vastaan. Toinen asia on se että en koskaan tule olemaan niin yksin että maksaisin seksistä tai jostain videoyhteydestä tai kuvista tai kenenkään sukista tai alushousuista. Te alakastiset luuseri miehet olette pilanneet markkinat lähtemällä maksamaan ihan tavallisille naisille jotain rahoja näistä ja se on typerää. Naisen kuuluu saada miehen kanssa seksistä palkinnoksi seksiä jos se ei riitä tällaisen lorton voi heittää ojaan.
- Anonyymi
Siellä nuoret miehet maistelevat rusinaa pullassa. Rusinassa tietty väkevä maku tallella mutta pullataikina on noussut liikaa ja on jo muodoton.
Onnea vaan OF:n äitien äidille Susannalle. - Anonyymi
Susa-sannalla ei ole aivoja.
Kovin ikävää
Tollasia on xhamsterit täynnä. - Anonyymi
Olet outo, mittauta ihmeessä testo-tasosi.
Susannaa panisi milloin tahansa. Voi että jos tuo pukee jotain mustaa seksihepenettä ylleen niin aah.
- Anonyymi
Miten joku voi maksaa S.Penttilän katsomisesta? Täytyy puuttua aika monta korttia pakasta. Ei meinaan ole kaksinen tapaus.
- Anonyymi
Suski on namu, siis mahtava seksikäs ja seksihimoa herättävä nainen. Nuoret kunditkin kuolaavat.
- Anonyymi
Kuolaa tarvitaankin paljon Suskin kanssa, on meinaa meno muuten aikas kuivaa.
- Anonyymi
pystyyn nostettu virta hepo oikee erktioin laskija ,,hyii
- Anonyymi00017
Susanna oli nuorena paljon nätimpi
- Anonyymi00018
Eihän se ole muuta kuin tekoutareteline.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Trump muka öljyn takia Venezuelaan? Pelkää mustamaalausta
Kertokaapa mistä tuollainen uutisankka on saanut alkunsta? Näyttäkääpä ne alkuperäiset lähteet, minä en löytänyt mitään975221Kun Arman Alizad puolusti hiihtäjä Vilma Nissilää sanomalla
"älä välitä sekopäistä Vilma", ja kun siitä kerrottiin täällä, niin sekopäinen mukasuvaitsevainen teki siitä valituksen543351Venezuela on hyvä esimerkki vasemmistolaisten pahuudesta
Jokainen tietää, että Venezuelassa on pitkään ollut Chavezin ja Maduron vasemmistohallinto. Maan talous on romuttunut,742720Ei tule uni
Kuten epäilin. Onneksi viime yön sain ihan hyvin nukutuksi. Tiesin kyllä, ettei tästä mitään tänään tule.621378Miksi juuri Venezuela?
Kaikista maailman valtioista Trump otti silmätikukseen Venezuelan. Mutta minkä ihmeen takia? Kyseessä on kuitenkin vähäp3041288Miksei Trump ole kiinnostunut Suomen valloittamisesta?
Täällähän on enemmän turvetta kuin Norjalla öljyä. Eikö Ttump ole turvenuija?261233Jos mies olet oikeasti...?
Kiinnostunut... Pyydä mut kunnolla treffeille ja laita itsesi likoon. En voi antaa sydäntä jos sinä olet epävarma ja eh1121096- 461040
- 411036
Martinalta vahva viesti
"Suuret unelmat venyttävät sinua, pelottavat vähän ja vievät mukavuusalueen ulkopuolelle. Juuri siellä kasvu tapahtuu. J2331036