Ei ole näkynyt keikistelemässä

Satu sua ei ole näkynyt keikistelemässä. Et ole käynyt rintojasikaan esittelemässä, etkä sukkissääriäkään esittelemässä.
Jokaisen näkemisesi , vilauksenkin sinusta noteeraan aina keikistelemässä käymiseksi
4154
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ootko vanhentunut kun et ole käynyt rintojasikaan esittelemässä etkä sukkissääriäkään esittelemässä

Äänestä

Et ole käynyt rintojasikaan esittelemässä enää.
Et ole Satu käynyt esittelemässä hameitasikaan. Et ole käynyt esittelemässä sukkahoususääriäsi etkä tissejäsi.

Äänestä

Mitä AP:lla on nyt satua vastaan?
Et näköjään saanut.

Äänestä
  • Ei mitään.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Satu sua ei ole näkynyt keikistelemässä. Et ole käynyt rintojasikaan esittelemässä, etkä sukkissääriäkään esittelemässä.
Jokaisen näkemisesi , vilauksenkin sinusta noteeraan aina keikistelemässä käymiseksi

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu