Sä et oo cool etkä kiva

Enemmän bitches and bully :d
10271
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Miten niitä kuvia sais🤔

Äänestä

pitäkää bullyt piilossa


:p

Äänestä
  • Eipäs kun näytille vaan niitä on kiva katsella🥵

    Äänestä

On seksikäs väri, sopii sulle.

1Äänestä
  • Mikä väri?

    Äänestä

Ei kiinnosta mitä ajattelet minusta.

1Äänestä

En halua olla cool enkä kiva, vaan oma itteni.

1Äänestä

Empä ole edes yrittäny olla kumpaakaan

Äänestä

Subjektiivinen näkökanta. Kenen puolesta? -sivu

Äänestä

Peilaat itseäsi

1Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Enemmän bitches and bully :d

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu