Tämä ilouutinen tuli Rennylle yllätyksenä, ny siitä voi iloita koko suomen kansa.
https://www.is.fi/viihde/art-2000011575253.html?utm_medium=promobox&utm_campaign=is_tf&utm_source=supersaa.fi&utm_content=promobox
https://www.is.fi/viihde/art-2000011575253.html?utm_medium=promobox&utm_campaign=is_tf&utm_source=supersaa.fi&utm_content=promobox
Vastaukset 45
Vanhimmat
No johan jotakin, kun mies on raskaana eli tää Renny.
Hmmm......miksi pitäisi iloita asiasta, joka ei liikuta enempää kuin se, kun pontöllä pyyhkiessä vahingossa kakkaa osuu käteen.
Ja taas on niin super ihanaa.
Rennyn pitää tehdä elokuvia ahkerasti että saa elätettyä suurperheensä.
Kukas onnellinen on isä,jos renny on paksuna.😋😂
Frederik. Varma tieto.
Siis matkustavat maasta toiseen kokoajan ja 3.lapsi vielä tuohon karuselliin?
Eläkeikäisen ukon kanssa.
Renny tekee elokuvia edelleenkin.
Renny itkee nyt koko ajan...
Ilosta tokikin.
Ymmärtääkseni Renny on kova jätkä alallaan,nimenomaan työmiehenä.
Kurkunleikkaajien saari.
Missä se on?
Painaa vaimonsa raskaaksi, että tämä jää loukkuun. Kuinkahan kestää vainon paikat 3 peräkkäistä synnytystä kun ei ehdi välissä toipua.
Johanna halusi kolmannen lapsen joten Renny pisti toimeksi. Onnea heille.
Jotkut naiset ovat fyysisesti hyviä synnyttäjiä eli eivät repeile alapäänkudoksiltaan alatiesynnytyksessä ja toipuvat nopeasti synnytyksestä.
Ei se noinkaan ole. Jos ei repeile, on jo valmiiksi väljä. Ei synnytyksestä toivu nopeasti, nainen ei ole kone. Oletko nuori vai tyhmä?
Synnyin aikoinaan ainoan lapseni ja synnärillä oli samassa huoneessa lestadiolainen minua viisi vuotta nuorempi nainen joka synnytti kolmannen syntymäpainoltaan isokokoisen pojan ja kyseinen rouva sanoi että takuulla ei jää miehensä kanssa viimeiseksi vaan kertoi että miehensä kanssa olivat päättäneet että lisää lapsia saa tulla koska kertoi että synnyttäminen on hänelle fyysisesti helppoa ja hän lukikin jo seuraavana aamuna aamupalan jälkeen mukanaan tuomaa romaania kaikessa rauhassa kun poikansa oli vauvalassa lastenhoitajan hoidossa. Kyseinen rouva sanoi että ei ota uutta tulokasta jatkuvaan vieri hoitoon vaan vauva tuotiin äitinsä rinta ruokintaan sopivin väliajoin hoitajien tuodessa lapsen huoneeseen vauvalasta. Rouva totesi että hän käyttää synnärilläoloajan lepäilyyn koska kotona hän on täystyöllistetty lasten hoidossa ja huusholli hommissa. Minulla jäi lapsiluku yhteen mutta sitäkin raakkampaan lapseeni koska synnytykseni käynnistettiin keinotekoisesti koska odotukseni meni yli ajan ja käynnistyksestä huolimatta päädyttiin imukuppisynnytykseen joka aiheutti pahat repeämät. Päätin että pysyn poissa synnytyslaitokselta vastaisuudessa koska en ilmeisesti ollut ihanteellinen synnyttäjä ominaisuuksiltani.
Renny on viriili mies.
Lauri Harjola on kova kundi.
Ei toi liitto kestä. Renny on epäonnistunut aina ja jokaisen kanssa.
Renny on jo vanhus, tuskin enää haluaa erota.
Ketähän oikeasti kiinnostaa tuokin epäsuhtainen tyrkkyjulkkispariskunta ja heidän "lestadiolaismaiset" kuulumisensa? Rouva on lapsellisen oloinen ja Renny on mennyt mukaan hömppäjulkisuuteen. Rahaa on tietysti hoidattaa suurperhettä lastenhoitajilla ym. palveluskunnalla.
On vastuutonta tehdä lapsia noin vanhan ukon kanssa, kenen hoidettavaksi lapset jäävät kun hömppä-äiti hakee nuorempaa miestä.
Eihän vanha äijä enää kauan jaksa julkisuudessa roikkua, sitten hänestä ei ole enää hyötyä lasivaimolle.
Totta kirjoitit ja eihän jaksa olla noin vanha mies, enää lastensa kanssa. Akka vääntää lapsia ja ainoastaan, kun on miehellä rahaa olemassa.
No no. Onhan Sauli Niinistöllä 77v, 7 vuotias poika!!!
Onkohan tuota rahaa sittenkään? Nopeasti kyllä hupenevat elleivät saa synnyttää edullisesti Suomessa ja saada lapsilisiä, hoitotukeja, ilmaista koulua ym.
Totaa! Mites jos sterkattaisiinkin Toni?
Sehän se varsinainen siemenlinko on, lapsia usealle eri naiselle, jotka kyllästyivät nopeasti kaverin joka on lähdössä jokaisen heilahtavan helman matkaan.
Rennyn ja nuorikkonsa liitto vaikuttaa onnelliselta, joskin imelältä kaikkinen lemmen leperryksineen ja onnen kyynelten pyyhkimisineen.
Ihan on jenkkiläisen aitoa meininkiä, jos se heille sopii niin mikäs siinä sitten.
Kannattaa valita kohtuullisen varakas papparainen.
Toni on täysin persaukinen, eikä enää pysty parantumaan.
Kolmas lapsi on poika. https://www.is.fi/viihde/art-2000011662362.html
Juu, se onkin näköjään valtakunnan ykkösuutinen iltapäivälehdissä.
Kyllä tympäisee noittenkin tyrkkyjen "kuulumisten" toitottelut kaikille.
Ketä oikeasti kiinnostaa? Kertokoot asiansa vain omille sukulaisilleen ja tutuilleen.
Renny sanoi haluavansa ison perheen.
Lisää lapsia tulee jatkossa.
Itse Reijo on kertonut että häpesi vanhaa isäänsä (oli vanha kun Reijo syntyi).
Nyt itse vanhana papparaisena nxssii monta lasta, ei oo järkee papparaisella!
Totuus on että naisesta tulee yksinhuoltaja, miten jos muksut on silloin pieniä? Nainen elänyt siivellä koko suhteen ajan, jättääkö Renny jälkeensä muuta kuin velkaa ja millä muut elää ??
Harmittaa noiden lasten puolesta, että vanhuksena tekee lapsia eikä jaksa sitten leikkiä ja juosta kuten nuoremmat vanhemmat.
Tuskin Johanna hoitaa lapsia kokoajan kun haluaa olla Rennyn tukena elokuva bisneksessä.
Toivottavasti lapsilla on korvaava hoitaja läsnä, heidän vauva/lapsuusajan ja saavat olla sylissä.
Raha ja kuuluisuus ei korvaa heidän elämää.
Harlinin kolmas lapsi on saanut nimen Dax Etienne Mauritz.
Rennyllä on vahva libido.
Miksi toi akka tekee lapsia kokoajan lisää, noin vanhalle äijälle ?
Onko äijällä rahaa, että sen takia on akka maha pystyssä paksuna?
Ei kai toi nainen tekisi pentuja köyhälle miehelle.
Lapset ainoastaan kärsii, jos vanhemmat ovat vanhoina heidät saaneet maailmaan.
Mikä hitto näitä nuoria naisia oikein riivaa, tehdään vanhoille eläkeikäisille ukoille lapsia??
Ilkeä nauru Harjoloille! Hahah! 666
Ukko heittää heivinsä ja muidu jää kolmen lapsensa kanssa yksinhuoltajaksi.