Nonii siellä se avuton hautaniemen kuva seudun sivulla. Kuka siellä viittii ees käydä ku ei renkaita saa vaihdettua alle minuutis. Aina pitää istua ja kattella ku laiskat touhuaa kaikkee muuta.
Rengascenter
25
1276
Vastaukset
- Anonyymi
Minä käyn. Ei ole mitään moitittavaa ollut.
- Anonyymi
Et sitte saanu renkaita pankkisiirrolla
- Anonyymi
Kyllä on ihan asiallinen paikka
- Anonyymi
Vianor on parempi siellä ei tartte ku viiä auto sinne ja melkei samantie renkaat vaihettu alle minuutissa. En enää ikinä mee hautaniemelle ku joutuu oottaa monta minuuttia.
- Anonyymi
Voi kauhistus. Voitko lopettaa olemasta vammanen?
- Anonyymi
Ei sinne pitäisi autottomilla ollakaan asiaa.
- Anonyymi
Vianorilla on liian vahvaa kahveeta. Saa vattansa kipeeks.
- Anonyymi
Jussi huippu äijjä!!
- Anonyymi
Jussi ei saa ees hitsattua muttereita auki.
- Anonyymi
Kateelliset kuolasuut täällä mollaavat menestyvän liikemiehen.
Kuolasuulle joka aloitit tämän viestinnän pätee sanonta. Ne piirtää joilla on liitu .- Anonyymi
Tänään kävin asioimassa, asiakaspalvelussa oikein asiallinen nuori mies. Toki Jussikin tervehdyksen ohi juostessaan huikkasi. Hyvä asiakaskokemus.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Tänään kävin asioimassa, asiakaspalvelussa oikein asiallinen nuori mies. Toki Jussikin tervehdyksen ohi juostessaan huikkasi. Hyvä asiakaskokemus.
Ja vitut. Jussi on köyhä ku ei pysty palkkaamaan lisää työntekijöitä.
- Anonyymi
Vieläköhän on sikareita jäljellä?
- Anonyymi
Hautaniemi on nii avuton ku täytyy rengaskonetta käyttää, ei saa ees käsillä otettua sitä vannetta pois kumin sisältä. Ei luulis olevan vaikeeta.
- Anonyymi
Velliruokinnslle tämäkin kuolasuu pitäisi pistää.
- Anonyymi
Siellä on nuoria miehiä renkaanvaihdos Hautaniemi tekee aika usein bisnestä.
- Anonyymi
huom tarkistakaa muterien klreys itelä kaks tapausta toisella ajelin mylymäki keskusta väliä ja vikon sisällä katsastukses todeti muterien aueneen ja jälkim,äinen tapaus menes vaihdon jälkeen jo ennen kauhajokea oli muterit löyhtyneet.
- Anonyymi
Mitä jos opettelisit suomenkielen ennenku rupeet ketään haukkuun??
- Anonyymi
Hei olen asianajotoimiston kpäässä pian avaava juristi. Liikeidea tulee perustumaan pitkälti täällä kirjoitettujen herjausten rahastamiseen oikeussalissa. Olen erikoistunut yksilönsuojajuridiikkaan.
Teemme rikosilmoituksen puolestasi. Hoidamme asiasi ja isot korvaukset. Otamme vain 20% tuomituista korvauksista provisiona.
Hoidamme myös jatko-oikeuden. Jos sama henkilö jatkaa, viemme asiaa niin kauan eteenpäin kunnes hän saa ehdottoman vankeustuomion.
Palataan ja tervetuloa pian asiakkaaksi
Kankaanpään Juristi palvelu Legacy Patrol Oy
Lakimies Patrik Kuusi- Anonyymi
Tapaatko ottaa suihin? Entä saako sinua tosimies ajaa rasvan kanssa?
- Anonyymi
Joo kyllä otan ja ajaa saa
- Anonyymi
Ite en oo käyny koskaan muualla ku Jussilla hoitamassa rengas asioita. Todella asiallinen yrittäjä! Samoin tämä parikymppinen J, joka on toisinaan tiskin takana, ottaa hienosti myös naisasiakkaat vastaan. Iloinen tervehdys heti kun oven avasi. Toisin kun muissa ”miesvaltasissa” yrityksistä naisia ei aina edes tervehditä ja katotaan siihen malliin että vois heti kääntyä ovelta takasin.
- Anonyymi
Ootkos tietonen että jussi ei varsinkaa kaikille hymyile ja sano moi, koska se on haukkunu aikoinaa ja juoruillu ihmisistä pelkkiä valheellisia tietoja. On vaa nii ylimieline koko ukko.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ootkos tietonen että jussi ei varsinkaa kaikille hymyile ja sano moi, koska se on haukkunu aikoinaa ja juoruillu ihmisistä pelkkiä valheellisia tietoja. On vaa nii ylimieline koko ukko.
Ei kai alle nelikymppistä voi ukoksi nimitellä!
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ei kai alle nelikymppistä voi ukoksi nimitellä!
Kyllä se vaa ukko on ja sillä siisti.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
SDP on vastuunkantaja, ja siksi suosituin kansan keskuudessa
Kiusaamiseenkin SDP puuttuu heti sellaisen tultua ilmi. Esimerkiksi persut lakaisevat nämä maton alle ja pahentavat site425841Persut on Suomen mamutuspuolue nro 1.
Heti ensimmäisenä persuvuonna 2015 maahantoivat Suomeen 35 tuhatta kunniavierastaan. Tuoreimpana persuvuonna 2025 pers714575Punavihreät puolueet haluavat Suomeen satoja tuhansia kehitysmaalaisia
SDP, vihreät ja vassarit haluavat nostaa esim. pakolaiskiintiötä todella paljon. Orpon hallituksen aikana maahanmuutto464342SDP:n johto pesi kätensä häirintäkohusta
"Suurimman oppositiopuolue SDP:n johto olisi todennäköisimmin halunnut vaieta puolueen ympärillä velloneen häirintäkohun564121SDP on selvästi paras valinta äänestyskopissa
Puolueella on arvomaailma kohdallaan, sillä on hyvä CV itsenäisen Suomen historiassa vastuunkantajana ja hyvinvointivalt893722Tytti Tuppurainen ollut aivan sekaisin viime päivinä
Pitäis varmaan tehdä huumetesti sille. "– SDP:n Tytti Tuppurainen väittää kirkkain silmin ja Antti Lindtman vierellään613245SDP:n selitykset ontuu pahasti - "On käsitelty heti, mutta kukaan ei tiedä"
Kokoomuslaiset pistää taas demareita nippuun. Tuppuraisen mukaan mukaan SDP:n useat ahdistelutapaukset on käsitelty het502423Oletko nainen turhautunut, kun en tule juttelemaan siellä?
Haluaisin tottakai tulla. Älä käsitä väärin. Ehkä ensi kerralla?352329Kähmijä puolueen kannatus romahtamassa
Erityisesti naiset ovat suuttuneet SDP:lle kertoo asiantuntijat422069En uskalla ees ajatella muru
Miten mulle ois käynyt näiden raskaiden vuosien aikana jos sua ei ois ollut 🥺😧❤️ Sä oot ollut mun henkisenä tukena iha131189