Et ole kedon kaunein kukka

Mutta nainen kuitenkin.
24494
1Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 24

Vanhimmat

Kauhee

1Äänestä

Kauneus on katsojan silmissä.

Äänestä
  • Ketä tämä säestys kiinnostaa? Sivusta

    Äänestä

  • Anonyymi00004 kirjoitti:

    Ketä tämä säestys kiinnostaa? Sivusta

    Minua.Ihanteet voi myös vaihdella ajan kanssa.

    Äänestä

  • Sepä se. Kukaan ei saa katsoessa aikaan samanlaista tunnetta kuin hän, vaikka olisi miten upea nainen kyseessä.

    1Äänestä

Et ole navetan kovasarvisin sonni, mutta mies ehkä kuitenkin.

2Äänestä
  • Ehkä... 😂

    Äänestä

Spoilaan tämän naista näiden palstaäijän hönkäysten taakse ”kaikkia haukkuvaksi”🤦‍♀️ naista maalittavan vihamursun ilon ja sanon taidat palstaäijä tarvita hiihtomaskia tätä abstraktia naista enemmän. Vähän kyllästyttää jo tämä rään pöyristelypopulismi. Mikä puolue käyttää tätä kyseistä olen niin järkyttynyt- taktiikkaa muuten persuja enemmän? Ns kentällä ihan sallittua, mutta kampanjointi yksityishenkilöä vastaan ei edes paikallistasolla taas ei ole.

Äänestä
  • Lisäviittaus poistuu mutta poistuuko ns piilorikollisuus ikinä samalla? Kannattais, sillä kannatus laskee ku lehmän häntä ei se pimittämällä parane ainakaan ja kannattaa miettiä miltä näyttää kun jonkun ns lempilapsen touhuja painettu Villaisella iät ja ajat

    Äänestä

Älä turhaan oo niin kriittinen kun et itsekään ole mikään hääppöinen!

Äänestä
  • Eikä varmasti ole edes vaalea.

    1Äänestä

  • Anonyymi00015 kirjoitti:

    Eikä varmasti ole edes vaalea.

    Matu olen ja musta.

    Äänestä

Luuletko etten tiedä tuota asiaa ihan ilman sun kertomistaskin?

Äänestä

Ja sä pelkkä ruokakuski, mutta kuski kuitenkin.

Äänestä

Et ole mikään isoin ja komein k*rpä mutta k*rpä kuitenkin.

Äänestä

Blondi vai brunette?

Äänestä
  • Blondi nykyään

    1Äänestä

  • Anonyymi00020 kirjoitti:

    Blondi nykyään

    Mitä nykyään?

    Äänestä

  • Anonyymi00022 kirjoitti:

    Mitä nykyään?

    Oliko pitkään brunette?

    Äänestä

  • Anonyymi00023 kirjoitti:

    Oliko pitkään brunette?

    Oli.

    Äänestä

Hienoa, että olet nähnyt naisesta muutakin kuin ulkönäön ja ihastunut sisimpään. Ainakin siitä päätellen, että kirjoitat ikävä-palstalle.

1Äänestä

avaa vaatekaappi, nin sissä on joku aina isoner´va headspinner, pörivä pää jurru
¨´

Äänestä

Minä olen AITO SUOMALAINEN SUOMESSA SYNTYNYT RIKKARUOHO JOITA RUUSUT JA MUUT KUKAT VIHAAVAT, KOSKA MINÄ NOUSEN SIELTÄ MISTÄ HALUAN JA HE SIELTÄ MISTÄ PYSTYVÄT!

2Äänestä

Ei taida poimijakaan olla adonis, joten välttää hänelle.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Mutta nainen kuitenkin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu