Tänään ... "saksalainen laatumedia" tietää, että Putin on salaa tutkinut ja vakoillut Kankaanpään paskalaitoksen jätevuorta. Putin on löytänyt sieltä tärkeitä todisteita "Suomen irtautumisesta järjellisestä käyttäytymisestä".
Putin on löytänyt sieltä tärkeitä todisteita "Suomen irtautumisesta järjellisestä käyttäytymisestä".
14
307
Vastaukset
- Anonyymi
Ei kuulu kankaanpään palstalle
- Anonyymi
Makkara-vej8ien pojanpoikana sinä kuultu Kankaanpää palstalle
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Makkara-vej8ien pojanpoikana sinä kuultu Kankaanpää palstalle
Mene hoitoon
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Mene hoitoon
Kahdeksan vuotta olet hokenut tuota tylsyyttäsi. Sitä ennen kaksi vuotta amiksen pihassa huusit sitä
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Kahdeksan vuotta olet hokenut tuota tylsyyttäsi. Sitä ennen kaksi vuotta amiksen pihassa huusit sitä
Isot on ongelmat
- Anonyymi
Tuollaiseksi menee kun äiti tonkii pinnalla odotusaikana
- Anonyymi
Isot on murheet
- Anonyymi
Luulojen mukaan puolet kankaanpääläisistä ottaa Putinilta heti ja hyökkää Niinisaloon Naton kimppuun.
- Anonyymi
Merzin Saksa on kohta samassa mielettömyydessä kuin Weimarin tasavalta 1920-luvulla
- Anonyymi
Ne Putinin sinne Airiston saarelle kätkemät sukelusveneet 7 000 vihreää miestä ja ohjuspatteristot onkin piilotettu Viiden tien risteyksen mettään. Minä näin!
- Anonyymi
Niitä vihreitä miehiä on kuulemma roikkunut vesitornissa, rautatieasemalla, kaupungintalon ikkunoissa, kirkon ristissä, sekä lukiotyttöjen voimistellessa.
- Anonyymi
On se Putin kauhea verrattuna Netanjahuun, Trumppiin tai Stubbiin
- Anonyymi
Toveri Toveri oli käynyt siinä tunkiolla pissillä. Nyt on Putinilla kaikki ne mikromikrofonit, joita Toveriin painettiin covirus ruuttasta.
- Anonyymi
mutta sonnastaan löytyi jo Pentagonin ja CIAn tärkeät veistit.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Trump muka öljyn takia Venezuelaan? Pelkää mustamaalausta
Kertokaapa mistä tuollainen uutisankka on saanut alkunsta? Näyttäkääpä ne alkuperäiset lähteet, minä en löytänyt mitään1045253Kun Arman Alizad puolusti hiihtäjä Vilma Nissilää sanomalla
"älä välitä sekopäistä Vilma", ja kun siitä kerrottiin täällä, niin sekopäinen mukasuvaitsevainen teki siitä valituksen553359Venezuela on hyvä esimerkki vasemmistolaisten pahuudesta
Jokainen tietää, että Venezuelassa on pitkään ollut Chavezin ja Maduron vasemmistohallinto. Maan talous on romuttunut,742720Ei tule uni
Kuten epäilin. Onneksi viime yön sain ihan hyvin nukutuksi. Tiesin kyllä, ettei tästä mitään tänään tule.621378Miksi juuri Venezuela?
Kaikista maailman valtioista Trump otti silmätikukseen Venezuelan. Mutta minkä ihmeen takia? Kyseessä on kuitenkin vähäp3041288Miksei Trump ole kiinnostunut Suomen valloittamisesta?
Täällähän on enemmän turvetta kuin Norjalla öljyä. Eikö Ttump ole turvenuija?261233Jos mies olet oikeasti...?
Kiinnostunut... Pyydä mut kunnolla treffeille ja laita itsesi likoon. En voi antaa sydäntä jos sinä olet epävarma ja eh1121106- 461050
Martinalta vahva viesti
"Suuret unelmat venyttävät sinua, pelottavat vähän ja vievät mukavuusalueen ulkopuolelle. Juuri siellä kasvu tapahtuu. J2321043- 411036