Legendaarisen Yölinja ohjelman nyrkkeilyhenkinen vastaava
HardCore seuraaja Leif Hackman vastaa täällä kaikkiin nyrkkeilyyn ja muuhunkin liittyviin kysymyksiin.
Vastaukset ilman vastuuta ja aivan Huuhaa Innasen naiivia tyyliä noudattaen
Leifin linja
21
666
Vastaukset 21
- Anonyymi
Leif, nimeä 5 suosikkinyrkkeilijääsi maailmalta sekä suomesta?
- Anonyymi
Pitääkö olla aktivisteja vai huomioidaanko myös jo uransa lopettaneet?
- Anonyymi00021
Anonyymi kirjoitti:
Pitääkö olla aktivisteja vai huomioidaanko myös jo uransa lopettaneet?
Kaikki lasketaan
- Anonyymi
Onko se Lefa oikein kun isketään vaikka kuusi erää melko tasaisesti ja sitten toinen julistetaan voittajaksi?
- Anonyymi
Eihän tämä ole oikein-väärin asia ollenkaan vaan mikä palvelee mitäkin tarkoitusta. Melko tasaisessa ottelussa kyllä voittaja todennäköisesti voidaan julistaa, sikäli kun asteikko on: yhtä maalia -> toinen hallitsee -> melko tasainen -> hyvin tasainen.
Itse olen sitä mieltä, että oikeasti tasaisesti eristä ei pitäisi väkisin vääntää jommastakummasta voittajaa. Mitä vikaa tasapelissä ylipäätään on? Jos toinen ei oikeasti ole toista parempi, niin miksi jommastakummasta pitää väkisin vääntää se voittaja? - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Eihän tämä ole oikein-väärin asia ollenkaan vaan mikä palvelee mitäkin tarkoitusta. Melko tasaisessa ottelussa kyllä voittaja todennäköisesti voidaan julistaa, sikäli kun asteikko on: yhtä maalia -> toinen hallitsee -> melko tasainen -> hyvin tasainen.
Itse olen sitä mieltä, että oikeasti tasaisesti eristä ei pitäisi väkisin vääntää jommastakummasta voittajaa. Mitä vikaa tasapelissä ylipäätään on? Jos toinen ei oikeasti ole toista parempi, niin miksi jommastakummasta pitää väkisin vääntää se voittaja?Koska naisten pitää päättää kummalle sitä toosaa jaetaan
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Koska naisten pitää päättää kummalle sitä toosaa jaetaan
Ei naisiakaan tarvitse päästää niin helpolla, että asia ratkaistaisiin heidän puolestaan.
- Anonyymi
Leif Hackman on siirtynyt isännöitsijäbisnekseen jo vuosien ajan, luotettava talonmies Pikkarainen Jyväskylässä, niinkuin se Ässien päävalmentaja talonmies Pikkarainen
En mä kuitenkaan pysty ymmärtää, miten Lefa/Leo/Leksa pystyy + viiskymppisenä multitaskaamaan tekemään duunit ja hardcore nyrkkeilyfanituksen eri foorumeilla?- Anonyymi
Pystyy koska on iso penis ja työtön. Leifin Espanjalainen vaimokin kiinnostui hänestä vain "foot-longin" perusteella. Aivan samoin on nykyisen Chileläisen kanssa.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Pystyy koska on iso penis ja työtön. Leifin Espanjalainen vaimokin kiinnostui hänestä vain "foot-longin" perusteella. Aivan samoin on nykyisen Chileläisen kanssa.
Noilla on niin kosteat pillut ettei Lefan tartte kun myllyttää sisään!!!!
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Noilla on niin kosteat pillut ettei Lefan tartte kun myllyttää sisään!!!!
Mutta onko hyvät v!tut?
- Anonyymi
Kun oltiin mökillä viime kesänä, niin Lefa kiipes kuuseen!
- Anonyymi
Paul Anka vahvisti Iltalehdelle, että Frank Sinatran nahkafagotti oli järkyttävän suuri.
Onko Leif Suomen Sinatra? - Anonyymi
Tiesittekö että Leif oli aikanaan myös rekkakuski?
Joku vuosi sitten Lefa ajoi rekkaansa kireässä pakkasessa Oulussa ja pysähtyi liikevaloihin
Ikkunaan koputti vähähiuksinen ikämies
Lefa avasi ikkunan
"Moi, mä oon Markku. Sun kuorma valuu tielle"
Lefa pudisti päätään ja kun valot vaihtui niin laittoi ykkösen sisään ja jatkoi matkaa Markulle vastaamatta
Seuraaviin valoihin Lefa pysähtyi. Ja taas tuli Markku koputtamaan ikkunaan. "Helevetti, se seuraa" - mietti Lefa, mutta avasi ikkunan.
"Moi, mä oon Markku. Sun kuorma valuu tielle"
" Oletko tosissasi", vastasi Leif ja jatkoi taas matkaa valojen vaihtuessa
Oulun Markku ei vaan antanut periksi, vaan seurasi vielä kolmansiin valoihin Leifin kuorma-autoa. Kiiruhti taas koputtamaan ikkunaan.
Nyt Lefa avasi ikkunan ja ennenkuin Markku ehti taas huomauttamaan, sanoi
"Moi, mä oon Lefa ja tämä on hiekotusauto"- Anonyymi
Kun Lefa on koulussa (viime vuosituhannella oppikoulussa)
niin biologian tunnilla opettaja näytti peniksen kuvaa ja kysyi, että tietääkö kukaan mikä se on
Lefa viittasi ja vastasi, että ei tiedä sen nimeä, mutta että hänen isällään on noita kaksi
Pienellä käy pissalla
Isolla pesee äidin hampaat
- Anonyymi
Leif ja Paimander kävivät kerran baarissa - saivat porttarin Vaasankadulle. Molemmat erittäin kovia elimenkehitysmiehiä.
- Anonyymi
Leif ja Paimander työskentelevät elämäntapakehittäjinä. Kunnat ovat Muurame ja Loviisa.
- Anonyymi
Leif, oletko harkinnut yhteistyötä Perkiömäen Olan kanssa? Teillä on molemmilla kokemusta yöchatista ja samansuuntaiset intressit
- Anonyymi00020
Ja kun Lefalta kysyttiin niin heti pamahti mainos seksisivuille!
Tämä on hyvä, mutta entäs se yöchat Perkiömäen kanssa?- Anonyymi00022
Lefa on alkanut yhteistyössä Sauerland-veljesten kanssa välittämään postimyyntivaimoja Etelä-Afrikasta!
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Olivia Oras kuollut
Taidepariskunta Reijo Oraksen ja Johanna Oraksen ihana päivänsade. Liian nuorena lähti. Osanotto läheisille 🥲 IS601919Kajaanissa on kadoksissa 27vuotias nainen.
Poliisin tiedoteessa on ,että 1.9.2026 katosi kajaanissa 27vuotias nainen. Kuva löytyy ja tiedot pituudesta ,iästä yms.13840Mies sun käytös satutti...
Mahdatko sitä ymmärtää...😔 Olisipa kaikki mennyt hyvin. Vaikea tästä on enää mitään ihanaa rakentaa.50736Onko ankeampaa kyläpahasta kuin Haapavesi?
Koiria kidutetaan, mustalaiset vie invaparkit, makkarakastike on finedining, kylät kuolee pois, nuoret häipyy pois ja ke41666- 43631
- 80606
- 47604
Tönölän hukkaputki
Tönölään rakennettiin kunnon hukkaputki verorahoilla. Ihmettelin tätä mökki sekamelskaa jo alunperin, Eikö tuollainen le35564Ei mitään käytöstä
Ei Jumalauta. Videoidaan kun jollain hengenvaarallinen tilanne. Ja laitetaan nettiin. VITTU HÄPEÄ. Olisko kiva jos su29536- 47514