Joko on toyotassa

reisituen jatko tälläiselle 193cm miehelle ettei koivet puutuisi.
9171
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Toyotasta puutuu moottori ei kuski.

Äänestä

Toyotat tehty lyhyille ihmisille, max 180 cm. 193:n pitää ostaa Audi tai Passat.

Äänestä

Enpä tiedä kun itse olen vain 192 cm, mutta ainakin omassani on loistava istuin tämän mittaiselle pätkälle.

Äänestä
  • Toyotassa ei ole hyvää istuinta minkään mittaiselle ihmiselle, tai sitten ei ole koskaan sellaisella istunut ja elää harhoissa.

    Äänestä

  • Anonyymi00004 kirjoitti:

    Toyotassa ei ole hyvää istuinta minkään mittaiselle ihmiselle, tai sitten ei ole koskaan sellaisella istunut ja elää harhoissa.

    Jessus miten tyhmä ihminen - luulee että Toyota on valmistanut vain yhtä istuinmallia läpi vuosikymmenten.

    Äänestä

Verenkierrossa vikaa, ei istuimessa.

Äänestä

Toyota tässä tukea tarvitsi moneen muuhunkin asiaan kuin istuimiin.

Äänestä

Toitsussa on jo tehtaalla tehty riittävä reisituki,ettei tarvita lisä reisitukia

Äänestä

kanankoivet

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

reisituen jatko tälläiselle 193cm miehelle ettei koivet puutuisi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu