Näin unta, että oli kesä. Kesäpäivää vietettiin jonkin tuntemattoman rakennuksen pihassa, jossa oli uima-allas. Rakennuksessa oli iso, puilla lämmitettävä sauna. Olin ulkona paita päällä, ettei kukaan näkisi avannepussiani. Miehillä oli uima-asut ja naiset olivat bikineissä. Minä olin kuin mafia-pomo paita päällä. Jos olisin uinut, olisin uinut paita päällä.
Sulkeuduin häpeissäni halkovarastoon, jonka seinässä olevasta luukusta syötettiin puita pesään, joka lämmitti seinän takana ollutta saunaa. Työnsin halkoja pesään ja hiki valui. Olin tyytyväinen, että pääsin eristäytymään muista ihmisistä. Halusin olla yksin.
Tämä oli ensimmäinen avanneuni. Syöpähoitojeni takia minulle on tosielämässä tehty ohutsuoliavanne. Nyt käsittelen unessani avanteen aiheuttamaa häpeää.
Heittelin puita pesään ja häpesin avannettani
Anonyymi-ap
1
165
Luetuimmat keskustelut
- 2532105
Nanna hakkasi Martinan aivot tuusan nuuskaksi!!!
Ihme jos Martina pystyy muodostaa järkeviä lauseita tämän nyrkkisateen jälkeen. Ottelupalkkio tuli, tajunta meni.2601224- 211161
- 41776
Vaikea löytää samantyylistä miestä
Nyt on pakko avautua. Onko ketään muuta jonka on yksinkertaisesti todella vaikeaa löytää samanhenkistä kumppania kuin i125716Martina ja Muhis
Aamulenkillä yhdessä valmistautumassa suuren päivään,toivottavasti heräsivät toistensa viekusta.Ihana pariskunta❤233695Rasismi ahdistaa.
Tapasin baarissa oikein lupsakan oloisen miehen, mutta arvomaailma on hyvin erilainen omani kanssa. Hän käyttää n-sanaa214648- 51495
- 38458
Olenkohan tunteideni kanssa yksin?
Salaa toivon, että sinä nainen luotat minuun niin paljon, että uskaltaisit lähentyä kanssani, vaikka tämä on vähän kiell42442