Näin Supo tavoittaa sinut lyhyt teksti

Anonyymi-ap

Näin Supo tavoittaa sinut – lyhyt teksti

Ajattelet, että Supo ei minua tavoita – olet väärässä.

Supo on hyvät suhteet asuntovälittäjiin. He muuttavat sinun viereiseen asuntoon ja laittavat herkät mikrofonit naapuriasunnon seinälle. Sieltä sinä et niitä löydä.

He kuulevat ja äänittävät puhetta, ja heillä on tutka. He näkevät, oletko esimerkiksi vessassa, keittiössä vai makuuhuoneessa.

Nämä Supo on oppinut gang stalking -menetelmän, jonka kehitti Itä-Saksan salainen poliisi Stasi. Sen nimi oli Zersetzung, mikä tarkoittaa biologista hajoamista.

Joko Supo haluaa seurata sinua tai kyse on gang stalkingista – mistä tiedät, kumpi niistä on kyseessä?

Jos olet gang stalking -uhri, he vainoavat sinua ja haluavat, että huomaat, että naapurit vainoavat ja tietävät kaiken mitä teet. He antavat merkkejä, joilla ilmoittavat sinulle, että he hengittävät niskaasi 24/7.

Eli jos olet esimerkiksi vessassa, he vetävät naapurin asunnon vessanpönttöä. Jos olet keittiössä, he valuttavat naapurin keittiön hanaa. Ja jos olet sängyssä makaamassa, he koputtavat sinun sängyn viereiseen seinään. He tekevät tätä 24/7, ja henkilöt naapuriasunnossa vaihtuvat 8 tunnin välein.

He harrastavat meluhäirintää ja voivat herätellä sinua aina öisin metelillä, esimerkiksi kuulet kovan tömäyksen ja heräät. He voivat pitää sinut hereillä monta vuorokautta.

Tarkoitus on, että kerrot lähiomaisillesi, että naapurit vainoavat sinua. Lähiomainen ilmoittaa siitä lääkärille, ja joudut "pöpilään", koska se on heidän kotikenttänsä. Siellä he voivat tehdä sinulle kauheita asioita, kuten pakottaa ottamaan lääkkeitä ja sitoa sinut.

He ovat psykologeja, jotka käyttävät keinoja, jotka vain he tietävät, koska ovat käyneet psykologian koulun.

Jos he vain seuraavat sinua, et huomaa mitään epänormaalia. Esimerkiksi jos olet gang stalking -uhri, he ensin seuraavat sinua muutaman kuukauden ja tuntevat sinut paremmin kuin sinä tunnet itsesi – ennen kuin aloittavat gang stalking -toiminnan.

He ulkoiluttavat koiraa, kun seuraavat sinua, ja voivat pysähtyä ja katsoa ympärilleen sekä kävellä tarvittaessa nopeasti.

Ehkä tuttavasi tekevät yhteistyötä Supon kanssa. Supo tietää, että kellään ei ole täysin puhtaita jauhoja pussissa – valitettavasti tämä pitää paikkansa. He kuuntelevat tuttavapiirisi puheluita ja ottavat selvää, mikä hänen teoistaan johtaa rikosrekisterimerkintään.

Supo saa yhtä helposti luvan kuunnella puhelinta kuin Matti Meikäläinen ostaa hampurilaisen, koska Supo on Suomen salainen poliisi – eli valtio valtion sisällä.

Sitten tuttava jää kiinni, ja hänen näkökulmastaan tulevaisuus näyttää mustalta. He esittelevät hänelle tarjouksen: jos teet yhteistyötä meidän kanssamme, ehkä syyttäjä voi lieventää syytteitä tai rangaistusta.

He sanovat, että heillä on vaitiolovelvollisuus, ja korostavat, kuinka vakava asia on, jos he rikkovat sen. Todellisuudessa he eivät ole koskaan nostaneet syytettä vaitiolovelvollisuuden rikkomisesta, koska silloin he tavallaan kirjoittaisivat kuitin heidän työmenetelmistään.

Eli kun tuttavasi juttelee kanssasi ja saa ohjeet korvanapista, hän johdattelee keskustelua aiheen ympärille. Esimerkiksi jos hän haluaa tietää, aiotko käydä Seinäjoella, hän sanoo: “Minä käyn ensi viikolla Seinäjoella.” Ja sinä tietenkin kerrot, koska menet Seinäjoelle.

Jos hän haluaa tietää, mitä olet mokannut, hän sanoo: “Minä olisin kusessa, jos joku saisi tietää tämän.” Ja sitten tietenkin sinä kerrot, mistä sinä olisit kusessa.

Heillä on muitakin taktiikoita, kuten katuteatteri ja ehdollistaminen. Esimerkiksi katuteatterissa he provosoivat sinut tappeluun, jolloin joudut vaikeuksiin. Ehdollistamisessa vieraat ihmiset puhuvat sinusta asioita, jotka vain sinä tiedät.

On myös rikosten lavastamista – sellaisia, jotka he haluavat näyttää siltä, että sinä olet tehnyt. Nämä ovat enemmän kokeneiden gang stalking -uhrien kokemuksia, mutta ei mennä niihin nyt. Pidetään asia yksinkertaisena.

Mutta esimerkiksi kokenutta gang stalking -uhria vastaan he voivat käyttää jopa 2–200 työntekijää katuteatterissa ja ehdollistamisessa, jos katsovat vaivan olevan sen arvoinen – varsinkin kun he eivät maksa työntekijöille mitään muuta kuin syytteiden lieventämistä tai päihteitä, jos he ovat rikollisia päihteiden käyttäjiä ym.

3

380

    Vastaukset 3

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Vieraan valtion Vastavakoilijat kuulostaa kansalaisten korvaan huomattavasti paljon eksoottisemmalta.
      Jatketaan parlamentaalisesti siis sillä, toiminnan ollessa toki myös kyseistä.

    • Anonyymi

      En kyseenalaista tätä. Tuo katuteatteri-juttu ei kuulosta kovin uskottavalta, mutta jos lähelle pyrkii ihmisiä jotka suureen ääneen jauhavat juuri sinun asioistasi, niin vaikea sitä on sattumanakaan pitää. Toisaalta tällainen on myös mielisairauden oire, joten kannattaa pitää äänityslaitteet kunnossa jos tuollaista alkaa taajaankin tapahtumaan. Kannattaa myös muistaa, että jos olet jo kohteena, laitteesi on kaapattu jollain tapaa, ja voivat poistella sieltä mitä haluavat, joten äänitykset saman tien lähetykseen niin monille ihmisille kuin mahdollista. Jos taas nauhalta ei kuulukaan mitään koskaan, saatat kärsiä harhoista. Kaikkein varminta on käyttää ei-digitaalista laitetta jos sellaisen omistaa tai saa jostain vielä käsiinsä. Nämähän muuttelevat tarvittaessa digitiedostoja miten tahtovat.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Muuttaisitko kaivattusi luokse

      heti asumaan? 🛒
      Ikävä
      100
      822
    2. Martinan tyttärestä hieno haastattelu IL

      Martina on kasvattanut fiksun tyttären.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      361
      770
    3. Mä olen tosi

      Ylpeä sinusta 🫂 Ajatuksissani pyydän sulle paljon suojelusta ja varjelusta. Sinua rakastettaan ja susta välitetään. Mui
      Ikävä
      38
      589
    4. Samassa kylässä asuu yks mies...

      Jota en voi sietää... yök!
      Ikävä
      64
      560
    5. Olet kuin minä

      Jännä huomata tämä kerta toisensa jälkeen eikö ❤️
      Ikävä
      46
      550
    6. Sanotaan se sitten tässä

      Rakastan sua mies varmaan.
      Ikävä
      30
      546
    7. Mitä odotat kohtaamiselta?

      Niin, otsikossa kysymys.
      Ikävä
      66
      536
    8. Omituiset kuntayhtymän vieraat festareilla

      Mitähän Pekka Iivari teki kuntayhtymän vieraana festareilla? Harvemmin tällaiset tilaisuudet ovat ns. avec- tyyppisiä ei
      Kemijärvi
      48
      527
    9. Jos se onkin niin

      Että me molemmat kaivataan toisiamme. Odotetaan sitä näkemistä. Ollaan mustasukkaisia ja mietitään, että kenen kanssa se
      Ikävä
      27
      522
    10. En minä tule koskaan ottamaan sinuun yhteyttä

      Että siinä ole vaan rauhassa ilman minua koko loppuelämäsi ajan.
      Ikävä
      25
      520
    Aihe