318, 2003, e46

Millä hinnalla voisi ko. mallista vaihtaa ilmastoinnin automaattiseksi? Yleensäkään mahdollista?
2415
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Tonnin maksaa ja yhden työpäivän vie. Näin Laakkosella, jos muita kiinnostanee.

Äänestä

Itsellä on samanlaisessa autossa automaatti-ilmastointi ja en nyt tiedä, tuoko se lisäarvoa yhtään. Manuaalilla pärjää yhtälailla. :)

Talvella tuota automaattiasetusta ei voi kuitenkaan edes käyttää ja aika usein laitan itekin puhaltamaan suoraan edestä. Näillä keleillä vaikka 20 asetettu lämpötila pitää puhalluksen aika korkealla pitkän aikaa, joten senkin takia en automaattiasetusta liiemmin käytä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Yks vaan kirjoitti:

Millä hinnalla voisi ko. mallista vaihtaa ilmastoinnin automaattiseksi? Yleensäkään mahdollista?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu