RAJU TEHTAAN VARASTON LOPETUS!

NYT MIEHET MYY EIKÄ LEIKI!

VARASTO ON SAATAVA TYHJÄKSI ÄKKIÄ!

HINNALLA MILLÄ HYVÄNSÄ!

VIIMEISEN KERRAN TÄNÄ VUONNA!

NOJATUOLIT MUKAAN! EI MAKSA MITÄÄN!

KAJAANIN ASIAKKAIDEN TOIVOMUKSESTA

SUOMEN KOVIMMAT SUOMEN RAJUIMMAT TARJOUKSET!

TULE HETI ÄLÄKÄ AIKAILE!

KAIKKI POIS ÄKKIÄ, HETI!

LOPPU HÄÄMÖTTÄÄ, TULE VIELÄ KERKEÄT!
17669
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 17

Vanhimmat

AAA KORKEIN LUOTTOLUOKITUS

Äänestä

persettä näytän tommosille tuoleille

Äänestä

AA-Arppa show on saapunut kaupunkiin!

Äänestä

Vieläkö kengälankilla hinkatut vanhat nahka sohvat myydään uutena, mummille.

Äänestä
  • Kirpparilöydöillä rahaa?

    Äänestä

Saman toistoa vuodesta toiseen. Hän haluaa näin.

Äänestä

Arppa jää eläkkeelle 🤭

Äänestä

Kyseenalaista markkinointia, josta usea yritys on saanut
sakkoa. Asiakkaan harjaanjohtamista loppuunmyynnistä, jota jatkuu useita vuosia🤓

Äänestä
  • Muutama vuosi sitten samanlaisessa mainoksessa luki että lopettavat ja JÄÄMME ELÄKKEELLE

    Äänestä

Kova on myymään. Kymmeniä vuosia tehnyt isoa tiliä, eli ei voi kuin hattua nostaa. Kyllä ne ihmiset vaan tarvii mööpeleitä.

Äänestä
  • No ei oikein meikäläinen osaa tuollaista koijaria arvostaa, eriasia jos rehellisellä yrittämisellä menestyy, se on 👌

    Äänestä

  • Anonyymi00012 kirjoitti:

    No ei oikein meikäläinen osaa tuollaista koijaria arvostaa, eriasia jos rehellisellä yrittämisellä menestyy, se on 👌

    Mitä on rehellinen yrittäminen ? Kaikenlainen suhmurointi, sisäpiirikaupat, hyväveliverkosto, liikesalaisuuksien levittäminen, verottajaa huijaaminen jne. on täysin arkipäivää. Rehellinen yrittäjä jää kyllä toista viulua soittaa tämän päivän markkinoilla.

    Äänestä

Keneen tuollainen mainostus tehoaa? Lähinnä alkaa vituttamaan tikkukirjaimilla kailotus. Sama loppuunmyynti ollut jo 30 vuotta. Samoja paskanruskeita 80 luvun sohvamalleja. Onneksi nykyään on vaihtoehtoja.

Äänestä
  • Joo, lähinnä huvittaa tommonen mainos, tuotteet on samaa mallia mikä oli muotia Kostamuksessa 1990-luvulla

    Äänestä

Mummilla oli tuollainen soffa jo 80 luvun alussa kinalaista mallii

Äänestä

Venäjällä valmistetaan juuri tuollaisia nahkaisia sohvakalustoja. Ei kai vaan Arppa tuo niitä Venäjältä?

Äänestä

Pohjois-Suomen kaluste on ykkönen, ykkönen

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

NYT MIEHET MYY EIKÄ LEIKI!

VARASTO ON SAATAVA TYHJÄKSI ÄKKIÄ!

HINNALLA MILLÄ HYVÄNSÄ!

VIIMEISEN KERRAN TÄNÄ VUONNA!

NOJATUOLIT MUKAAN! EI MAKSA MITÄÄN!

KAJAANIN ASIAKKAIDEN TOIVOMUKSESTA

SUOMEN KOVIMMAT SUOMEN RAJUIMMAT TARJOUKSET!

TULE HETI ÄLÄKÄ AIKAILE!

KAIKKI POIS ÄKKIÄ, HETI!

LOPPU HÄÄMÖTTÄÄ, TULE VIELÄ KERKEÄT!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu