Haa, uusi palsta

Hei kaikki allergikot ja astmaatikot, nyt meillekin on avattu oma palsta. Kiva juttu. Pma astmani on nyt hyvässä hoitotasapainossa, mutta runsas koivun siitepöly tuppaa aiheuttamaan tuolla allergiapuolella hiukan oireita.
2351
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kiva, kun tällaisenkin järkkäsivät. Koivu on tosiaan vauhdissa.. *niiskuttaa*

Äänestä
  • Joo... Koivu on mullakin se pahin! :( Koivut EI rulaa... ;) Kiva ku on tällanen palsta!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


astmaatikko kirjoitti:

Hei kaikki allergikot ja astmaatikot, nyt meillekin on avattu oma palsta. Kiva juttu. Pma astmani on nyt hyvässä hoitotasapainossa, mutta runsas koivun siitepöly tuppaa aiheuttamaan tuolla allergiapuolella hiukan oireita.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu