elämääsi. Koeta pärjätä!
Kaikkea hyvää
27
585
Vastaukset
- Anonyymi
🤑🖕
- Anonyymi
Koeta ite pärjätä💚 ehkä saat kohdata vielä omantuntosi?
- Anonyymi
Kiitos samoin sinulle
- Anonyymi
Kiitos samoin, mutta eikö tuollainen toivotus pitäisi sanoa ihan irl.
- Anonyymi
Hylkäsit ja jätit yksin.
- Anonyymi
🥺 no vooooi. Älä vingu, ärsyttävää tuommonen 🤨
- Anonyymi
Ottaa toiseen yhteyttä ja tekee asialle jotain. Eikä uhriudu
- Anonyymi
Joka ilta täällä alkaa nämä samat viestit pyöriä.
- Anonyymi
Jep! Kuin nonstoppina samat jutut muulloinkin.
- Anonyymi
Kenet hylkäsit?😞
- Anonyymi
Tää on hyvä, röllykät ulos... ;-))
- Anonyymi
Tuot sen sandels-laatikon jäähyväisviestiks!
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Tuot sen sandels-laatikon jäähyväisviestiks!
Tuo toinen kans, rakkaudellle!
- Anonyymi
Samoin!
- Anonyymi
Varmasti pärjätään, älä huoli poika nuori.
- Anonyymi
Otan vähän tota punaviiniä sun kunniaksesi🍷😋
- Anonyymi
näin onnniin
- Anonyymi
Siis läppäsinkö pyllylle sinua palaverissa. Anteeksi, olen nyt vasta ymmärtänyt, että se oli täysin sopimatonta.
- Anonyymi
Tack det samma👋😊❤️
- Anonyymi
Kiitos. Yritän saada elämääni jotain uutta tähän pysähtyneisyyden sijaan.
- Anonyymi
Hyvää yötä, Onni myötä✨️
- Anonyymi
Pekalle jätti jäähyväiset. Hyvästi sinulle. Rakastuin sinuun. Hyvää jatkoa!
- Anonyymi
Mäkin rakastin yhtä P. P :tä kerran 1993
- Anonyymi
Hyvin olen pärjännyt tähänkin asti.
- Anonyymi
Kiitos. Ihan loistavasti mennyt tähänkin asti.
- Anonyymi
AP hiukka epävarmasti kirjoitti… koeta pärjätä…
Hän ei usko itse pärjäävänsä👋 - Anonyymi
Jos olet yksin, kuulut kokonaan itsellesi. Ajatelma Leonardo Da Vilhu.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - PerSut tykittää - Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi!!
Entistä rajumpi elinkautinen tulee – Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi Henkirikosten uusijat voidaan ja16322123Some kuhisee Sanna Marinista: "Wau"
Sanna Marinia hehkutetaan. Muun muassa Jodelissa kommentoidaan The Sunday Timesin julkaisemaa kuvaa Marinista. Hän ant658786Äärioikeistopurran nukke Petteri Lapanen paniikissa
Kun Suomen historian paras pääministeri antoi vankan lausunnon, kuinka "keskustelu politiikassa on käpertynyt lähinnä va646192SIELTÄ SE TULI: Kepu-Kurvinen: "Emme enää lähde punavihreään hallitukseen"
Nyt muuten nauretaan loppuviikko, että tähänkö kaatui Lindtmanin pääministerihaaveet. "Antti Kurvisen mukaan puolue ei1785802Onko rajojen kiinnipitäminen ihmisoikeuksien vastaista?
Maahanmuutosta puhutaan usein niin kuin kyse olisi vain numeroista ja rajoista. Kyse on kumminkin ihmisistä, jotka halua3145252Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot294816HS - Sanna Marinin kirja on priimaluokan vedätys!
Kirja-arvio|Toivo on tekoja tulisi ensisijaisesti nähdä maineen rahallisen hyödyntämisen voimaannuttavana merkkipaaluna.794422Minja Koskelan "istumista" kertovassa uutisessa ei sanottu persuista mitään
eli jälleen kerran äärivasemmistolainen valehtelee, hän kun väittää että juuri persut ovat lähetelleet Koskelalle vähemm804231"Rauhanomainen" miekkari hesassa: "Eläköön aseellinen vastarinta" - lakana
Kyseessä on Suomen Palestiinalaisten yhdistyksen viime perjantaina järjestämä ”Hiljainen kynttiläkulkue Palestiinalaiste1153760Sannalla tänään vuorossa The Daily Show
Eli nyt mennään jo satiirin puolelle. Tuohan on vähän kuten Lindströmin ohjelma Suomessa.192894