Saa mun koko kehon kihelmöimään. Olet ihana ❤️ n->n
Sinun ajattelu
15
607
Vastaukset
- Anonyymi
Samoin. Olet ihana… Hyvää työpäivää sinulle ❤️
- Anonyymi
Kiitos ihanuus ❤️😘
- Anonyymi
Voi kumpa olisit hän mutta taitaa olla vain toiveajattelua. 🩷 Minun ihanuus on tällä hetkellä lomalla. -ap-
- Anonyymi
❤️❤️❤️
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
❤️❤️❤️
❤️
- Anonyymi
Ohi. Olen hetelo mies!
- Anonyymi
Miksi sä tähän edes kommentoit kun tiedät ettei ole sulle.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Miksi sä tähän edes kommentoit kun tiedät ettei ole sulle.
Samaa ihmettelen. Parempi jättää silloin kommentoimatta
- Anonyymi
Samoin sun ajattelu ihanuus M nainen
- Anonyymi
En ole M nainen
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
En ole M nainen
Mikä nainen sitten?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Mikä nainen sitten?
Miksi se sua kiinnostaa?
- Anonyymi
I....in näkeminen saa tuntemaan kihelmöintiä, on kaunis ja ihastuttava nainen.
- Anonyymi
Jahas 🤭tällä on sellasiakin tyttöjä.
- AnonyymiUUSI
Onko se sulle joku ongelma?
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - PerSut tykittää - Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi!!
Entistä rajumpi elinkautinen tulee – Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi Henkirikosten uusijat voidaan ja18022376Some kuhisee Sanna Marinista: "Wau"
Sanna Marinia hehkutetaan. Muun muassa Jodelissa kommentoidaan The Sunday Timesin julkaisemaa kuvaa Marinista. Hän ant779579Sannalla tänään vuorossa The Daily Show
Eli nyt mennään jo satiirin puolelle. Tuohan on vähän kuten Lindströmin ohjelma Suomessa.377567Äärioikeistopurran nukke Petteri Lapanen paniikissa
Kun Suomen historian paras pääministeri antoi vankan lausunnon, kuinka "keskustelu politiikassa on käpertynyt lähinnä va846385SIELTÄ SE TULI: Kepu-Kurvinen: "Emme enää lähde punavihreään hallitukseen"
Nyt muuten nauretaan loppuviikko, että tähänkö kaatui Lindtmanin pääministerihaaveet. "Antti Kurvisen mukaan puolue ei1886066Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot475071HS - Sanna Marinin kirja on priimaluokan vedätys!
Kirja-arvio|Toivo on tekoja tulisi ensisijaisesti nähdä maineen rahallisen hyödyntämisen voimaannuttavana merkkipaaluna.1144709Minja Koskelan "istumista" kertovassa uutisessa ei sanottu persuista mitään
eli jälleen kerran äärivasemmistolainen valehtelee, hän kun väittää että juuri persut ovat lähetelleet Koskelalle vähemm1034445Pekka Visuri: "Suomen on aika irrottautua Ukrainan sodasta"
Slava Ukraina-mölinät eivät enää auta. Ukraina on sotansa hävinnyt. Nyt tarvitaan poliittista selvänäköisyyttä, reaalipo942175Marin vetäs lopullisesti maton alta hallitusyhteistyöltä Kepun kanssa
Kurvinen on jo ennättänyt kommentoimaan, ettei Kepu ole koskaan enää kiinnostunut vasemmiston kanssa hallituspaikasta, k821449