mieltä kuin viisitoista vuotta sitten, ettei seksi ole enää minun juttuni! En saa siitä mitään sellaista mitä ilman en voisi elää. Koen vain ahdistuvani jos minun pitäisi harrastaa sitä jonkun kanssa! Ulkopuolisille ihmisille se voi tuntua kummalliselta, mutta oikeasti siinä ei ole mitään kummallista tai outoa. Joillakin on kovat halut koko elämän ajan ja toisilla paljon vähemmät halut ja molempien täytyy saada elää omannäköistään elämää! Siksi en ole edes ollut rakastunut keneenkään aikoinaan tapahtuneen eroni jälkeen. En koe menettäväni mitään ilman kumppania eläessä vaan ihan päinvastoin! Näistä asioista puhuimme jo vuosia sitten minulle rakkaiden työkaverien kanssa ja he tiesivät etten halua uutta parisuhdetta. Viihdyn hyvin yksin ja omien lähisukulaisteni kanssa. En myöskään halua sitä, että minun pitäisi auttaa sellaista ihmistä josta en pidä millään tavalla! En ole enää mukana projektissa!
Olen yhä samaa
Anonyymi-ap
1
194
Vastaukset
- Anonyymi
Niin juu, nehän itse monesti puhuu tai arvioi gubbe olevansa hyviä ”seksissä”.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Miksi persut eivät häädä mamuja pois Suomesta?
Sitä vartenhan persut äänestettiin valtaan. Nyt valta on persuilla. Mamut nostaa työttömyyskorvauksia. Persut huutaa mam2456184Eduskunnan setämiehet eivät häiritse
Porvariston sedät kertoivat kuorossa, että eivät tiedä häirinnästä mitään.565016KL - Sähköautoilu aiheuttaa lisäkustannuksia muille tehopiikkimaksujen muodossa!
Kauppalehti 15.1.2026 Kommentti / Sähköautoista tuli ongelma – Uusi ”vero” uhkaa Kun perhe ostaa sähköauton ja laittaa114317Jaguar i pace sähköauto hajosi. Jopa 100 tonnia akun vaihto. Edullisia kilometrejä
https://www.iltalehti.fi/autouutiset/a/fcaa5ae4-c04d-414d-ac54-dab991758b2e Tuo että sähköautossa ei lämmitys toimi on123051Sanna Marinille pedataan paluuta pääministeriksi?
Näyttäisi mylly lähteneen käyntiin nyt toden teolla. Nykyiset oikeistodemarit haukutaan vasemmistodemareiden toimesta ni1243042Muistakaa demarit, että TE petitte, ei vihreät tai vas.liitto
Te veitte eduskunnasta turvallisen tilan, veditte sen viemäristä alas. Te demarit, itsensä ylentäneet moraalinvartijat,812517Silminnäkijät kertovat IS:lle useista törkeistä SDP:ssä tapahtuneista häirintätapauksista.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011749874.html Silminnäkijöiden Iltasanomille kertomusten mukaan SDP:ssä on tapahtu1232470Nainen, kaiken aikaa olin yläpuolella
Ja olen edelleen kaiken yläpuolella. Ja niin on aina oleva. :/1901699- 461659
- 691476