Tahtoisin vaan päästä yli tunteesta tarpeesta toiseen ihmiseen. Olla sellainen boheemi mykkä joka istuu talvisella puistonpenkillä ihmetellen lintuja. Sellainen ikisinkku mukava huomaamaton haaveilija.
En tiedä mitä
9
184
Vastaukset
- AnonyymiUUSI
No aikansa sitä jaksaa sitäkin, mutta nyt haluan sen oman korpin rinnalleni. Ja voihan sitä välillä olla kuin ellun kana puiston penkillä istuen, yksin, vaikka olis suhteessa.
- AnonyymiUUSI
Toivottavasti toiveesi toteutuvat.
- AnonyymiUUSI
Huomaamaton olis mahtavaa olla.
- AnonyymiUUSI
Jos olet nainen niin avaat vaan haarat niin sinne hyppää hetijoku.
- AnonyymiUUSI
palsta on ystävä
- AnonyymiUUSI
Aamen.
- AnonyymiUUSI
eikö siis auttanut jos nimistä autoijwn nimiäkääån, joku
joku kysyi että niin onko joku tehtävä, ei ole ... vaan itselle vaan tuli mieleen jotenkin hauskasti auttaa masenyuneita tyttöjä.
Siltikikään en vastaa mikä organisaatio.. - AnonyymiUUSI
Sitten kun siitä tarpeesta oikeasti pääsee, tapaa sopivan kumppanin. Minusta tuntuu, että itse en elä niin kauaa, että pääsisin siitä tarpeesta. Haluaisin olla rakastettu ja saada rakkautta. En vaan usko enää romanttiseen rakkauteen 😔
- AnonyymiUUSI
Minä myös.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sannalla tänään vuorossa The Daily Show
Eli nyt mennään jo satiirin puolelle. Tuohan on vähän kuten Lindströmin ohjelma Suomessa.808016Tanskassa lain vaatimana Bovaer tappanut nautoja ja sairastuttanut
Samaa myrkkyä myös Suomen lehmiin ollut tuloillaan, miten teidän tilalla? https://www.agriland.ie/farming-news/bovaer-m896053Ruotsalaisuuden Päivän virallinen liputuspäivä poistettava VÄLITTÖMÄSTI!
Suomen valtion ja suomalaisuuden kannalta ei ole minkäänlaisia perusteita liputtaa virallisesti ruotsalaisuuden päivää,855543Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot675466Minja Koskelan "istumista" kertovassa uutisessa ei sanottu persuista mitään
eli jälleen kerran äärivasemmistolainen valehtelee, hän kun väittää että juuri persut ovat lähetelleet Koskelalle vähemm1134710Pekka Visuri: "Suomen on aika irrottautua Ukrainan sodasta"
Slava Ukraina-mölinät eivät enää auta. Ukraina on sotansa hävinnyt. Nyt tarvitaan poliittista selvänäköisyyttä, reaalipo1212462Ei välimatka meitä erottanut
Vaan välirikko ja väärinymmärrykset. Oikeastaan henkinen välimatka on meidän välillä pieni, näin uskon. Näen koko ajan e51329Maajussi-Villen morsioehdokas Maarit ei halunnut Villeä - Tämä totuus valkeni kuvauksissa!
Ohhoh, tekikö Maarit mielestäsi oikean ratkaisun Villen suhteen? Maajussi-Ville on herättänyt voimakkaita tunteita puol71324Kohta taas mesikämmeneen
Onneksi kaupunki ostaa mesikämmenen, niin päästään taas tekemään rahaa431154Olin ihan varma että sä olet se oikea
Tunteet kuitenkin kuoli käyttäytymisesi johdosta. Hyvin tehty jos oli tarkoituskin. Oppia ikä kaikki ja jotkut ei opi ko521153